Farmaro
Meniu ☰
Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri

de la Maitri 100 g
Fii primul care dă o notă:

Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 52,53 lei. Cel mai ieftin Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

52,53 lei

la Liki24 · 52,53 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (52,53 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
52,53 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

52,53 lei / 100 g

52,53 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

52,53 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri din ultimele 90 de zile: 52,53 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (52,53 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri

Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri este un produs. Ambalajul conține 100 g.

Ingrediente

Unt de cacao, zahar de cocos, concentrat proteic din zer (proteina completa), cocos chips, inulina din cicoare, matcha japoneza premium, pastaie de vanilie, lecitina de floarea soarelui.

Mod de utilizare

Ia un cub, lasa-l sa se topeasca lent in gura, observa textura, gustul, transformarea. Poti savura Cubes: ca o gustare intre mese; inainte sau dupa antrenament; ca desert. Portia recomandata: 20–30 g/zi, ca parte a unei diete echilibrate

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri [5940714550086] Proprietati:- unt de cacao, zahar de cocos si matcha premium; - proteine din zer completeaza tabloul. Valori nutritionale:Per 100 g Valoare energetica 520 kcal Grasimi 38 g Din care acizi grasi saturati 26 g Carbohidrati 37 g Din care zaharuri 15 g Fibre 18 g Proteine 19,5 g Sare 0,02 g.Tara de origine:Romania.Prezentare:100 g

Întrebări frecvente despre Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri

Unde este cel mai ieftin Cuburi de ciocolata cu matcha japoneza Matcha Cubes, 100 g, Maitri?
Cel mai mic preț este 52,53 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
52,53 lei la cel mai bun preț (52,53 lei pentru 100 g).

Alte produse de la Maitri

Vezi toate produsele Maitri »

Cel mai mic preț 52,53 lei · Liki24

Vezi oferta