Farmaro
Meniu ☰
Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți

de la CURASEPT
Fii primul care dă o notă:

Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 33,92 lei. Cel mai ieftin Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

33,92 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (33,92 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
33,92 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

33,92 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

33,92 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți din ultimele 90 de zile: 33,92 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (33,92 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți

Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți este un produs.

Text producător Descriere Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

PERIUȚĂ DE DINȚI BIOSMALT PENTRU DINȚI SENSITIVI Descriere Creat special pentru persoanele cu dinți sensibili și gingii delicate, este instrumentul ideal de combinat cu produsele BIOSMALTO Sensitive Teeth. Perii conici descompun eficient placa bacteriană fără a traumatiza gingiile sau a abraza smalțul. Disponibil cu peri de culoare roz și alb. Cod. CS07250

Întrebări frecvente despre Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți

Unde este cel mai ieftin Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți?
Cel mai mic preț este 33,92 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alternative la Curasept bio smalț sensibil periuță de dinți

Alte produse de la CURASEPT

Vezi toate produsele CURASEPT »

Cel mai mic preț 33,92 lei · Liki24

Vezi oferta