Farmaro
Meniu ☰
Curcuma Protect Capsule 90 Capsule — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Curcuma Protect Capsule 90 Capsule

Capsule · 90 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Curcuma Protect Capsule 90 Capsule este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 131,32 lei. Cel mai ieftin Curcuma Protect Capsule 90 Capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

131,32 lei

la Liki24 · 1,46 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (131,22 lei).

vs. media 90 de zile
+0,1%
minim 90 de zile
130,62 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Curcuma Protect Capsule 90 Capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,46 lei / capsulă

131,32 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Curcuma Protect Capsule 90 Capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 131,32 lei min 130,62 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Curcuma Protect Capsule 90 Capsule din ultimele 90 de zile: 130,62 lei.
  • Prețul curent este cu 0,1% peste media ultimelor 90 de zile (131,22 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Curcuma Protect Capsule 90 Capsule

Curcuma Protect Capsule 90 Capsule este un supliment alimentar. Ambalajul conține 90 de capsule.

Text producător Descriere Curcuma Protect Capsule 90 Capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Capsule Mumijo Capsulele Mumijo sunt capsule de la Allpharm Vertriebs-GmbH. Capsulele Mumijo de la Allpharm Premium conțin substanța Mumijo, de culoare maro închis, asemănătoare rășinii, care provine din munții Asiei Centrale și este apreciată acolo ca un remediu natural consacrat pentru tratarea diferitelor afecțiuni. Mumijo, ceara de pământ a cărei origine exactă rămâne neclară, este o parte integrantă a medicinei ayurvedice. Această substanță bogată în minerale are un conținut ridicat de acizi fulvici și humici, despre care s-a demonstrat că au un efect asupra florei intestinale și a microbiomului. Pe lângă efectele sale asupra tractului gastrointestinal, se spune că are și efecte pozitive asupra oaselor, creierului și sistemului imunitar. Mumijo este deja utilizat în îngrijirea post-fracturi, pentru gastrită și în ameliorarea hemoroizilor. Capsulele Mumijo conțin, de asemenea, vitamine B valoroase și vitamina C, care contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar. Capsule Mumijo – Cu remediul natural testat în timp MumijoAplicație : Luați 4 capsule pe zi cu mult lichid. Notă : Suplimentele alimentare nu trebuie utilizate ca înlocuitor pentru o dietă variată și echilibrată și un stil de viață sănătos. Doza zilnică recomandată nu trebuie depășită. A nu se lăsa la îndemâna copiilor mici. A se păstra într-un loc răcoros și uscat, bine închis. În mod ideal, capsulele se păstrează într-un loc uscat. Acest produs este potrivit pentru o dietă vegană.

Întrebări frecvente despre Curcuma Protect Capsule 90 Capsule

Unde este cel mai ieftin Curcuma Protect Capsule 90 Capsule?
Cel mai mic preț este 131,32 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,46 lei la cel mai bun preț (131,32 lei pentru 90 de capsule).

Alternative la Curcuma Protect Capsule 90 Capsule

Curcuma Genom Protect 90cps

Curcuma Genom Protect 90cps

BIONOVATIV

de la 60,03 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Curcuma 500, 30 capsule, Parapharm

Curcuma 500, 30 capsule, Parapharm

PARAPHARM

de la 18,75 lei

5 oferte

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Pachet Curcuma 500 30cps+30cps

Pachet Curcuma 500 30cps+30cps

Quantum Parapharm

de la 41,50 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Curcuma 60cps

Curcuma 60cps

Medica - Pro Natura

de la 30,26 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Curcuma 60 capsule

Curcuma 60 capsule

PRO NATURA

de la 22,29 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Cel mai mic preț 131,32 lei · Liki24

Vezi oferta