Farmaro
Meniu ☰
CURCUSOL Capsule 120 Capsule — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

CURCUSOL Capsule 120 Capsule

Capsule · 120 de capsule
Fii primul care dă o notă:

CURCUSOL Capsule 120 Capsule este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 269,50 lei. Cel mai ieftin CURCUSOL Capsule 120 Capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

269,50 lei

la Liki24 · 2,25 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (269,50 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
269,50 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri CURCUSOL Capsule 120 Capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

2,25 lei / capsulă

269,50 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru CURCUSOL Capsule 120 Capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

269,50 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru CURCUSOL Capsule 120 Capsule din ultimele 90 de zile: 269,50 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (269,50 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este CURCUSOL Capsule 120 Capsule

CURCUSOL Capsule 120 Capsule este un produs. Ambalajul conține 120 de capsule.

Text producător Descriere CURCUSOL Capsule 120 Capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

* Fără gluten, fructoză, lactoză și drojdie * Fără conservanți * Fără gelatină

Întrebări frecvente despre CURCUSOL Capsule 120 Capsule

Unde este cel mai ieftin CURCUSOL Capsule 120 Capsule?
Cel mai mic preț este 269,50 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
2,25 lei la cel mai bun preț (269,50 lei pentru 120 de capsule).

Alternative la CURCUSOL Capsule 120 Capsule

CURCUSOL Capsule 60 Capsule

CURCUSOL Capsule 60 Capsule

de la 142,99 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Cel mai mic preț 269,50 lei · Liki24

Vezi oferta