Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies
de la CANPOL BABIES
Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies este disponibil la 2 farmacii online, cu prețuri între 30,00 lei și 32,14 lei. Cel mai ieftin Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies îl găsești la Remedium Farm. Prețuri verificate .
2 magazine comparate · istoric de preț 90 de zile · prețuri actualizate zilnic
Cel mai bun preț
30,00 lei
la Remedium Farm În stoc
Economisești 2,14 lei față de cel mai scump magazin.
Vezi oferta la Remedium Farm Compară toate cele 2 oferte ↓ Salvează la favoritePreț verificat: 20.08.2026
Prețuri Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies — toate ofertele (2)
| Magazin | Preț | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|
|
Remedium Farm
Cel mai ieftin
Preț verificat |
30,00 lei | În stoc | Vezi oferta |
|
Farmaciile Napofarm
Preț verificat |
32,14 lei | În stoc | Vezi oferta |
Alte produse de la CANPOL BABIES
Vezi toate produsele CANPOL BABIES »Istoricul prețului pentru Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies (90 de zile)
- Cel mai mic preț pentru Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies din ultimele 90 de zile: 30,00 lei.
- Prețul curent este cu 2,5% sub media ultimelor 90 de zile (30,77 lei).
Descriere Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies
Întrebări frecvente despre Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies
- Unde este cel mai ieftin Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies?
- Cel mai mic preț este 30,00 lei, la Remedium Farm.
- Câte magazine vând acest produs?
- 2 magazine partenere au produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Alternative la Cutie depozitare suzeta din silicon roz – Canpol Babies
Cutie depozitare suzeta din silicon 51/032_PIN, 1 bucata, LOVI
LOVI
de la 42,99 lei
Aceeași substanță · alt brand
Cutie depozitare suzeta din silicon 51/032_GRE, 1 bucata, LOVI
LOVI
de la 42,99 lei
Aceeași substanță · alt brand
SUZETA SILICON 0+
Minut Baby
de la 19,99 lei
Aceeași substanță · alt brand
Suzeta ortodontica din silicon 0-6 luni roz, 1 bucata, PUR
PUR
de la 24,80 lei
Aceeași substanță · alt brand
Suzeta din silicon simetrica 0-6 luni roz, 1 bucata, PUR
PUR
de la 24,80 lei
Aceeași substanță · alt brand
Suzeta ortodontica din silicon +6 luni roz, 1 bucata, PUR
PUR
de la 24,80 lei
Aceeași substanță · alt brand