Farmaro
Meniu ☰
DAYLAX 50TAV 500MG — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

DAYLAX 50TAV 500MG

Fii primul care dă o notă:

DAYLAX 50TAV 500MG este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 65,43 lei. Cel mai ieftin DAYLAX 50TAV 500MG îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

65,43 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (65,43 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
65,43 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri DAYLAX 50TAV 500MG — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

65,43 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru DAYLAX 50TAV 500MG (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

65,43 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru DAYLAX 50TAV 500MG din ultimele 90 de zile: 65,43 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (65,43 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este DAYLAX 50TAV 500MG

DAYLAX 50TAV 500MG este un supliment alimentar.

Text producător Descriere DAYLAX 50TAV 500MG

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Daylax SUPLIMENT ALIMENTAR Indicații: În caz de constipație ocazională, constipație persistentă. Caracteristici și proprietăți: Pe bază de extracte de plante precum Lemn dulce, Anason, Fenicul, Nalbă, Anghinare, Mentă, în special Frangula și Senna, sunt utile pentru promovarea tranzitului intestinal fiziologic. Componente: extract uscat de scoarță de rhamnus frangula; extract uscat de frunze de cassia angustifolia; rădăcină de glycyrrhiza glabra; fructe de pimpinella anisium; fructe de foeniculum vulgare

Întrebări frecvente despre DAYLAX 50TAV 500MG

Unde este cel mai ieftin DAYLAX 50TAV 500MG?
Cel mai mic preț este 65,43 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 65,43 lei · Liki24

Vezi oferta