Farmaro
Meniu ☰
Deodorant roll-on 50 ml — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Deodorant roll-on 50 ml

50 ml
Fii primul care dă o notă:

Deodorant roll-on 50 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 71,90 lei. Cel mai ieftin Deodorant roll-on 50 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 92% mai ieftină pe 100 ml: Deodorant spray Original, 150 ml, Borotalco

Cel mai bun preț În stoc

71,90 lei

la Liki24 · 143,80 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (71,99 lei).

vs. media 90 de zile
−0,1%
minim 90 de zile
71,83 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Deodorant roll-on 50 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

143,80 lei / 100 ml

71,90 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −92% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Deodorant roll-on 50 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 72,19 lei min 71,83 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Deodorant roll-on 50 ml din ultimele 90 de zile: 71,83 lei.
  • Prețul curent este cu 0,1% sub media ultimelor 90 de zile (71,99 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Deodorant roll-on 50 ml

Deodorant roll-on 50 ml este un produs. Ambalajul conține 50 ml.

Text producător Descriere Deodorant roll-on 50 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

VICHY TRATAMENT ANTIPERSPIRANT 48H TRATAMENT INTENSIV ANTI-URME Produs pentru toate tipurile de piele cu transpirație puternică. Fără parabeni. Tolerat de pielea sensibilă. Testat pe pielea sensibilă sub control dermatologic. Hipoalergenic. Fără alcool. Fără etanol. Format roll-on de 50 ml Cod. M5977000

Întrebări frecvente despre Deodorant roll-on 50 ml

Unde este cel mai ieftin Deodorant roll-on 50 ml?
Cel mai mic preț este 71,90 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
143,80 lei la cel mai bun preț (71,90 lei pentru 50 ml).

Alternative la Deodorant roll-on 50 ml

Deodorant roll-on, Interapothek | 75 ml

Deodorant roll-on, Interapothek | 75 ml

INTERAPOTHEK

de la 14,02 lei

Cu 87% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Deodorant Roll-On Soft, 50 ml, Borotalco

Deodorant Roll-On Soft, 50 ml, Borotalco

BOROTALCO

de la 17,40 lei

2 oferte

Cu 76% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Spray Deodorant, Tabac, Original, 250 ml

Spray Deodorant, Tabac, Original, 250 ml

Tabac

de la 90,99 lei

Cu 75% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Deodorant Crossmen (150 ml)

Deodorant Crossmen (150 ml)

Crossmen

de la 54,00 lei

Cu 75% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Cel mai mic preț 71,90 lei · Liki24

Vezi oferta