Farmaro
Meniu ☰
Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml

de la La-Le 50 ml
Fii primul care dă o notă:

Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 39,58 lei. Cel mai ieftin Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 75% mai ieftină pe 100 ml: Malizia Uomo, Wild, Deodorant, 150ml

Cel mai bun preț În stoc

39,58 lei

la Liki24 · 79,16 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Prețuri Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

79,16 lei / 100 ml

39,58 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −75% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 40,31 lei min 38,48 lei 17.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml din ultimele 90 de zile: 38,48 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (39,58 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml

Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml este un produs. Ambalajul conține 50 ml.

Text producător Descriere Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Deodorant roll-on LA-LE cu rubarbă sălbatică 50 ml. Un deodorant roll-on natural cu o consistență ușoară și un parfum răcoritor, verde-fructat de rubarbă sălbatică. Combină eficacitatea mineralelor cu îngrijirea delicată a pielii, oferind o senzație de prospețime și confort de lungă durată timp de multe ore - fără a bloca procesul natural de transpirație. Ingrediente active și efectele acestora: alaun

Întrebări frecvente despre Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml

Unde este cel mai ieftin Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml?
Cel mai mic preț este 39,58 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
79,16 lei la cel mai bun preț (39,58 lei pentru 50 ml).

Alternative la Deodorant roll-on LaLe Wild Rhubarb 50 ml și alte produse La-Le

Alte produse de la La-Le

Vezi toate produsele La-Le »

Cel mai mic preț 39,58 lei · Liki24

Vezi oferta