- 1 magazin comparat
- Verificat
Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g
Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 59,67 lei. Cel mai ieftin Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 40% mai ieftină pe 100 g: Pudra Compacta Matifianta Fair 9g BENECOS ComparăCel mai bun preț În stoc
59,67 lei
la Liki24 · 542,45 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (59,64 lei).
- vs. media 90 de zile
- +0,1%
- minim 90 de zile
- 59,57 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 542,45 lei / 100 g |
59,67 lei | 542,45 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −40% pe 100 g.
-
Acest produs
Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g
Dermacol · 11 g
- Ambalaj
- Pulbere · 11 g
- Cel mai bun preț
- 59,67 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 542,45 lei / 100 g
-
Pudra compacta matifianta Beige 100, 10g, Yves RocherYves Rocher · 10 g
- Ambalaj
- Pulbere · 10 g
- Cel mai bun preț
- 111,84 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1.118,40 lei / 100 g +106%
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 01 Porțelan, 11 gDermacol · 11 g
- Ambalaj
- Pulbere · 11 g
- Cel mai bun preț
- 59,72 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 542,91 lei / 100 g
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
Cel mai avantajos / unitate
Pudra Compacta Matifianta Fair 9gBENECOS · 9 g
- Ambalaj
- Pulbere · 9 g
- Cel mai bun preț
- 29,49 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 327,67 lei / 100 g −40%
- Același tip de produs
- Alt brand
Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g din ultimele 90 de zile: 59,57 lei.
- Prețul curent este cu 0,1% peste media ultimelor 90 de zile (59,64 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g
Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g este un produs. Se prezintă sub formă de pulbere, ambalaj de 11 g.
Text producător Descriere Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g
- Unde este cel mai ieftin Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g?
- Cel mai mic preț este 59,67 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 542,45 lei la cel mai bun preț (59,67 lei pentru 11 g).
Alternative la Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 04 Honey, 11 g și alte produse Dermacol
Pudra compacta matifianta Beige 100, 10g, Yves Rocher
Yves Rocher
de la 111,84 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Dermacol Acnecover Pudră compactă matifiantă 01 Porțelan, 11 g
Dermacol
de la 59,72 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Pudra Compacta Matifianta Fair 9g
BENECOS
de la 29,49 lei
Cu 40% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Pudra Compacta Matifianta Porcelain 9g
BENECOS
de la 29,49 lei
Cu 40% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Pudra Matifianta Compacta 02 Indissoluble Ecologica/Bio 9g
PUROBIO COSMETICS
de la 87,00 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Pudra Matifianta Compacta 01 Indissoluble Bio 9g
PUROBIO COSMETICS
de la 87,00 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Pudra compacta matifianta Beigie 200, 10g, Yves Rocher
Yves Rocher
de la 111,84 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Pudra compacta matifianta Dore 200, 10g, Yves Rocher
Yves Rocher
de la 111,84 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la Dermacol
Vezi toate produsele Dermacol »Cel mai mic preț 59,67 lei · Liki24
Vezi oferta