Farmaro
Meniu ☰
Diabetico Forte, 27 capsule, China — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Diabetico Forte, 27 capsule, China

de la CHINA Capsule · 27 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Diabetico Forte, 27 capsule, China este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 49,37 lei. Cel mai ieftin Diabetico Forte, 27 capsule, China îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

49,37 lei

la Liki24 · 1,83 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (49,37 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
49,37 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Diabetico Forte, 27 capsule, China — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,83 lei / capsulă

49,37 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Diabetico Forte, 27 capsule, China (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

49,37 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Diabetico Forte, 27 capsule, China din ultimele 90 de zile: 49,37 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (49,37 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Diabetico Forte, 27 capsule, China

Diabetico Forte, 27 capsule, China este un produs. Ambalajul conține 27 de capsule.

Compoziție

Rădăcini de Pueraria triloba,Rehmannia chinensis,Ophiopogon japonicus, semințe de coix lachryma-jobi, propolis.

Mod de administrare

• 3 capsule pe zi, în priză unică sau câte 1 capsulă de 3 ori pe zi • Acest produs nu este un medicament și nu își propune să prevină, să trateze sau să vindece vreo afecțiune.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Diabetico Forte, 27 capsule, China

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Suplimente alimentare naturale cu acțiune hipoglicemiantă. Prezentare: 27 capsule

Întrebări frecvente despre Diabetico Forte, 27 capsule, China

Unde este cel mai ieftin Diabetico Forte, 27 capsule, China?
Cel mai mic preț este 49,37 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,83 lei la cel mai bun preț (49,37 lei pentru 27 de capsule).

Alternative la Diabetico Forte, 27 capsule, China

Diabetico Forte 27cps

Diabetico Forte 27cps

CICI TANG

de la 50,58 lei

2 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Diabetico Forte 27 capsule

Diabetico Forte 27 capsule

I.c.b. Shen Ao

de la 45,09 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la CHINA

Vezi toate produsele CHINA »

Cel mai mic preț 49,37 lei · Liki24

Vezi oferta