- 1 magazin comparat
- Verificat
Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate
Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 201,48 lei. Cel mai ieftin Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
201,48 lei
la Liki24 · 3,36 lei / comprimat
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (200,31 lei).
- vs. media 90 de zile
- +0,6%
- minim 90 de zile
- 197,43 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per comprimat | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 3,36 lei / comprimat |
201,48 lei | 3,36 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate din ultimele 90 de zile: 197,43 lei.
- Prețul curent este cu 0,6% peste media ultimelor 90 de zile (200,31 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate
Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de comprimate.
Atenționări și precauții
Produsul este destinat exclusiv administrării orale. Nu utilizați dacă sunteți hipersensibil sau alergic la una sau mai multe componente. Dacă simptomele persistă după o săptămână de utilizare, consultați medicul. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. Nu utilizați dispozitivul după data de expirare. Nu utilizați dacă ambalajul este deteriorat. Durata tratamentului nu trebuie să depășească 30 de zile. Conservare Depozitați dispozitivul medical într-un loc ferit de lumina directă a soarelui și de surse de căldură. Nu expuneți produsul la temperaturi peste 25°C. Data de expirare se referă la produsul în ambalajul intact și depozitat corect. Format 30 de comprimate a câte 1.070 mg.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate
- Unde este cel mai ieftin Dm spasmin ibs 60 comprimate filmate?
- Cel mai mic preț este 201,48 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă un comprimat?
- 3,36 lei la cel mai bun preț (201,48 lei pentru 60 de comprimate).
Cel mai mic preț 201,48 lei · Liki24
Vezi oferta