Farmaro
Meniu ☰
Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule

de la Doctor Life Capsule · 60 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 357,73 lei. Cel mai ieftin Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

357,73 lei

la Liki24 · 5,96 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Prețuri Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

5,96 lei / capsulă

357,73 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 357,76 lei min 357,73 lei 17.10 20.10
  • Cel mai mic preț pentru Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule din ultimele 90 de zile: 357,73 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (357,75 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule

Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de capsule.

Text producător Descriere Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Doctor Life Mitorevital® este un supliment alimentar conceput pentru a completa dieta zilnică a adulților . Fiecare capsulă conține 500 mg de urolitină A naturală, fără aditivi alimentari, cum ar fi coloranți, conservanți sau arome. Aproximativ 90% din energia noastră celulară este produsă de mitocondrii, care sunt fundamentul sănătății bune. Funcția optimă mitocondrială este asociată cu sănătatea pe termen lung și vitalitatea tinerească. Mitofagia este o formă de autofagie selectivă în care mitocondriile ineficiente sunt degradate. Ce este urolitina A? Urolitina A este un metabolit derivat din microflora elagitaninelor – componente care se găsesc în principal în rodii. Sursa sa din produsul Doctor Life este fructul de rodie ( Punica granatum ). Mitorevital ® UA este o urolitină A extrem de pură, concepută pentru a suplimenta dieta, care este fundamentală pentru menținerea sănătății generale. Doza zilnică recomandată este de 1 capsulă . Doctor Life Mitorevital Urolityna A 500 mg din linia Youngevity® conține 60 de capsule , asigurând 2 luni de supliment zilnic. Formula nu conține ingrediente de origine animală, ceea ce o face potrivită pentru vegani și vegetarieni. Este fără gluten și fără OMG.

Întrebări frecvente despre Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule

Unde este cel mai ieftin Doctor Life Mitorevital Urolitină A, 60 capsule?
Cel mai mic preț este 357,73 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
5,96 lei la cel mai bun preț (357,73 lei pentru 60 de capsule).

Alte produse de la Doctor Life

Vezi toate produsele Doctor Life »

Cel mai mic preț 357,73 lei · Liki24

Vezi oferta