- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml
Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 118,17 lei. Cel mai ieftin Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 90% mai ieftină pe 100 ml: Ser corector, Rexaline DERMA, 30ml ComparăCel mai bun preț În stoc
118,17 lei
la Liki24 · 3.939,00 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (118,17 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 118,17 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 3.939,00 lei / 100 ml |
118,17 lei | 3.939,00 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −90% pe 100 ml.
-
Acest produs
Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml
Dr. Hauschka · 3 ml
- Ambalaj
- 3 ml
- Cel mai bun preț
- 118,17 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3.939,00 lei / 100 ml
-
Cel mai avantajos / unitate
Ser corector, Rexaline DERMA, 30mlRexaline · 30 ml
- Ambalaj
- 30 ml
- Cel mai bun preț
- 117,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 393,30 lei / 100 ml −90%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Ser corector, 50ml, Yves RocherYves Rocher · 50 ml
- Ambalaj
- 50 ml
- Cel mai bun preț
- 253,18 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 506,36 lei / 100 ml −87%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Corector Organic 491 Ivory, ZaoZAO ORGANIC MAKEUP
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 95,50 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Alt brand
Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml din ultimele 90 de zile: 118,17 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (118,17 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml
Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml este un produs. Ambalajul conține 3 ml.
Mod de utilizare
Rotiți baza aplicatorului rotativ în direcția indicată de săgeată până când conținutul apare la suprafață. Aplicați ușor
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml
- Unde este cel mai ieftin Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml?
- Cel mai mic preț este 118,17 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 3.939,00 lei la cel mai bun preț (118,17 lei pentru 3 ml).
Alternative la Dr. Hauschka Corector reflectorizant de lumină 00 translucid 2,5ml
Ser corector, Rexaline DERMA, 30ml
Rexaline
de la 117,99 lei
Cu 90% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Ser corector, 50ml, Yves Rocher
Yves Rocher
de la 253,18 lei
Cu 87% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Corector Organic 491 Ivory, Zao
ZAO ORGANIC MAKEUP
de la 95,50 lei
Același tip de produs · alt brand
Corector Diego Dalla Palma 121, 3 ml
Diego Dalla Palma
de la 124,99 lei
Același tip de produs · alt brand
Ser corector Sebiaclear, 30 ml, Svr
SVR LABORATORIES
de la 98,99 lei
3 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Gel activ corector Sebiaclear, 40ml, Svr
SVR LABORATORIES
de la 56,90 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Corector Lichid Bio Anticearcan Ivory 8ml
CHARLOTTE BIO
de la 79,99 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Corector Lichid Bio Anticearcan Nude 8ml
CHARLOTTE BIO
de la 79,99 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Alte produse de la Dr. Hauschka
Vezi toate produsele Dr. Hauschka »Cel mai mic preț 118,17 lei · Liki24
Vezi oferta