- 1 farmacie comparată
- Verificat
Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml
Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 136,14 lei. Cel mai ieftin Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 73% mai ieftină pe 100 ml: Gel de curatare Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser, 400ml, Ma:nyo ComparăCel mai bun preț În stoc
136,14 lei
la Liki24 · 90,76 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 6,9% peste media perioadei (127,38 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +6,9%
- minim 90 de zile
- 121,13 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 90,76 lei / 100 ml |
136,14 lei | 90,76 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −73% pe 100 ml.
-
Acest produs
Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml
Dr. Melaxin · 150 ml
- Ambalaj
- Gel · 150 ml
- Cel mai bun preț
- 136,14 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 90,76 lei / 100 ml
-
Cel mai avantajos / unitate
- Ambalaj
- Gel · 400 ml
- Cel mai bun preț
- 98,49 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 24,62 lei / 100 ml −73%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Green Plum Refreshing Cleanser, gel de curățare, 200 ml, Beauty of JoseonBEAUTY OF JOSEON · 200 ml
- Ambalaj
- Gel · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 90,78 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 45,39 lei / 100 ml −50%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Gel de curatare Green Relief Amino Gel Cleanser, 100 ml, Dr. AltheaDR. ALTHEA · 100 ml
- Ambalaj
- Gel · 100 ml
- Cel mai bun preț
- 54,40 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 54,40 lei / 100 ml −40%
- Același tip de produs
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml din ultimele 90 de zile: 121,13 lei.
- Prețul curent este cu 6,9% peste media ultimelor 90 de zile (127,38 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml
Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml este un produs. Se prezintă sub formă de gel, ambalaj de 150 ml.
Ingrediente
Apă, Olefin Sulfonat de Sodiu C14-16, Glicerină, Copolimer de Acrilați, Propanediol, Coco-Betaină, Butilen Glicol, Poligliceril-4 Caprat, Poligliceril-6 Caprilat, Trometamină, Benzoat de Potasiu, Acid Salicilic, Acid Citric, Lauril Hidroxisultaină, Coco-glucozidă, Decil Glucozidă, Ulei de Pogostemon Cablin, Sorbitol, Ulei din Frunze de Rosmarinus Officinalis (Rozmarin), Polyquaternium-10, Clorură de Sodiu, Extract de Fructe de Carica Papaya (Papaya), Etilhexilglicerină, Extract de Fructe de Pyrus Malus (Măr), Extract de Fructe de Prunus Mume, Extract de Fructe de Vitis Vinifera (Struguri), Disuccinat Trisodic de Etilendiamină, Caramel, Ulei de Artemisia Vulgaris, Ferment de Candida Bombicola/Glucoză/Metil Rapiță, Acid Hialuronic, Acid Hialuronic Hidrolizat. Hialuronat de sodiu, galben 5 (CI 19140), dipropilen glicol, albastru 1 (CI 42090), ulei din semințe de Helianthus Annuus (floarea-soarelui), ceramidă NP.
Ingrediente active
acid salicilic, ulei de rozmarin, papaya, extract de papaya, extract de struguri, hialuronat de sodiu, extract de fructe de măr, ulei de semințe de floarea-soarelui. Destin Îngrijire zilnică pentru tenul gras, problematic și predispus la acnee.
Mod de utilizare
Aplicați o cantitate mică de produs pe pielea umedă, masați ușor până se formează spumă, apoi clătiți cu apă călduță. Folosiți dimineața și seara ca prim pas în ritualul dumneavoastră de îngrijire a pielii. Comentarii A se utiliza conform instrucțiunilor. A se păstra într-un loc uscat, ferit de copii. A nu se înghiți. În caz de reacție alergică, întrerupeți utilizarea și consultați un medic.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml
- Unde este cel mai ieftin Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml?
- Cel mai mic preț este 136,14 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 90,76 lei la cel mai bun preț (136,14 lei pentru 150 ml).
Alternative la Dr.Melaxin Lipino Gel Cleanser, gel de curățare antiacid, 150 ml
Gel de curatare Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser, 400ml, Ma:nyo
Ma:nyo
de la 98,49 lei
Cu 73% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Green Plum Refreshing Cleanser, gel de curățare, 200 ml, Beauty of Joseon
BEAUTY OF JOSEON
de la 90,78 lei
Cu 50% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Gel de curatare Green Relief Amino Gel Cleanser, 100 ml, Dr. Althea
DR. ALTHEA
de la 54,40 lei
2 oferteCu 40% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Neutrogena Hydro Boost Cleanser – gel de curățare 200 ml
Neutrogena
de la 130,69 lei
Cu 28% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Vichy Normaderm Cleanser Scrub Mask, gel de curățare, scrub și mască de curățare 3 în 1, 125 ml
VICHY
de la 90,00 lei
Cu 21% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Gel de curatare a fetei Green Plum Refreshing Cleanser, 100ml, Beauty of Joseon
BEAUTY OF JOSEON
de la 47,70 lei
3 oferteAcelași tip de produs · alt brand · aceeași formă
Gel de curatare exfoliant PHA Soft Peeling Cleanser, 150 ml, Transparent Lab
Transparent Lab
de la 76,30 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Novaclear Acne Cleanser, Gel de curățare facială purificator, 150 ml
Novaclear
de la 42,34 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la Dr. Melaxin
Vezi toate produsele Dr. Melaxin »Cel mai mic preț 136,14 lei · Liki24
Vezi oferta