Farmaro
Meniu ☰
Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g

380 g
Fii primul care dă o notă:

Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 45,38 lei. Cel mai ieftin Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

45,38 lei

la Liki24 · 11,94 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 9,3% sub media perioadei (50,06 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.

vs. media 90 de zile
−9,3%
minim 90 de zile
45,38 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

11,94 lei / 100 g

45,38 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 50,39 lei min 45,38 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g din ultimele 90 de zile: 45,38 lei.
  • Prețul curent este cu 9,3% sub media ultimelor 90 de zile (50,06 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g

Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g este un produs. Ambalajul conține 380 g.

Text producător Descriere Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Mierea de merișoare Miody Dworskie 380g este un amestec unic de miere naturală cu aroma distinctă, ușor acrișoară, a merișoarelor. Contrastul dintre dulceața mierii și o notă distinctă de prospețime fructată creează o aromă perfect echilibrată, care încântă prin intensitatea și aroma sa. Această miere de merișoare este un adaos ideal pentru ceai, băuturi calde, iaurturi, musli, deserturi și

Întrebări frecvente despre Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g

Unde este cel mai ieftin Dworskie Miody Miód z żurawiną 380 g?
Cel mai mic preț este 45,38 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
11,94 lei la cel mai bun preț (45,38 lei pentru 380 g).

Cel mai mic preț 45,38 lei · Liki24

Vezi oferta