- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB
EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 340,86 lei. Cel mai ieftin EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
340,86 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (340,86 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 340,86 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
340,86 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB din ultimele 90 de zile: 340,86 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (340,86 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB
EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB este un produs.
Text producător Descriere EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB
- Unde este cel mai ieftin EL LUXE E/SHADOW QUADS PRENUB?
- Cel mai mic preț este 340,86 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cel mai mic preț 340,86 lei · Liki24
Vezi oferta