Farmaro
Meniu ☰
ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML

Spray · 30 ml
Fii primul care dă o notă:

ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 60,97 lei. Cel mai ieftin ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

60,97 lei

la Liki24 · 203,23 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (60,97 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
60,97 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

203,23 lei / 100 ml

60,97 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

60,97 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML din ultimele 90 de zile: 60,97 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (60,97 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML

ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML este un produs. Se prezintă sub formă de spray, ambalaj de 30 ml.

Text producător Descriere ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Spray-ul de wellness pentru copii ELIXIRS & CO, un amestec de flori Bach și uleiuri esențiale, este disponibil la reducere la farmacia online pentru a ajuta copiii neliniștiți, triști sau iritabili să-și recapete calmul și veselia. Aceste spray-uri non-aerosol sunt formulate cu flori Bach organice și uleiuri esențiale, fiind perfecte pentru utilizare oricând, oriunde, pentru a crea un moment de bunăstare. Spray-ul de wellness pentru copii, compus din numeroase flori Bach organice (Ilex, Steaua Betleemului, Salcie, Impatiens, Verbena) și uleiuri esențiale organice (Clementină organică, Portocală dulce organică, Mandarină roșie organică, Litsea organică), ajută la relaxarea și liniștirea copiilor în perioadele de neliniște sau furie, alinandu-i, eliberând tensiunea și redând bucuria în momentele de tristețe sau durere. Convenabil datorită formatului său de spray, spray-ul de wellness Conflits poate fi luat oriunde pentru utilizare în orice moment al zilei. Citește mai mult ↓

Întrebări frecvente despre ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML

Unde este cel mai ieftin ELIXIRS & CO SPRAY DE BINE-FIINȚĂ ECOLOGIC PENTRU COPII 30 ML?
Cel mai mic preț este 60,97 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
203,23 lei la cel mai bun preț (60,97 lei pentru 30 ml).

Cel mai mic preț 60,97 lei · Liki24

Vezi oferta