Farmaro
Meniu ☰
Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml

250 ml
Fii primul care dă o notă:

Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 45,82 lei. Cel mai ieftin Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 18% mai ieftină pe 100 ml: Crema de curatare, 500 ml, Uriage

Cel mai bun preț În stoc

45,82 lei

la Liki24 · 18,33 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (45,82 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
45,82 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

18,33 lei / 100 ml

45,82 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −18% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

45,82 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml din ultimele 90 de zile: 45,82 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (45,82 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml

Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml este un produs. Ambalajul conține 250 ml.

Ingrediente

Apă, Poligliceril-4 Caprat, Niacinamidă, Glicerină, Zinc PCA, Metilpropanediol, 4-Terpineol, Ulei din frunze de Melaleuca Alternifolia, Ulei din frunze de Mentha Arvensis, Acid Salicilic, Extract de scoarță de Salix Alba, Extract din fructe de Rosa Multiora, Acid Citric, Butilen Glicol, Benzoat de Sodiu, Bromură de Cetrimoniu, Sorbat de Potasiu.

Ingrediente active

Zinc - reduce secreția de sebum. Uleiuri esențiale - limitează răspândirea bacteriilor. Acid salicilic și niacinamidă - curăță și reduc vizibilitatea porilor. Extracte de scoarță de salcie și măceșe - oferă o senzație de prospețime, curăță și uniformizează nuanța pielii. Destin Pentru îngrijirea pielii predispuse la acnee.

Mod de utilizare

Aplicați pe fața spălată, ștergând cu o dischetă demachiantă. Comentarii Evitați zona ochilor. Protejați de lumina directă a soarelui. Schimbarea culorii produsului nu îi afectează proprietățile.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Enilome Pro Acnestetic Toner – curăță delicat porii și le minimizează aspectul, reduce excesul de sebum și uniformizează nuanța pielii. Lasă o senzație de prospețime și pregătește pielea pentru etapele ulterioare de îngrijire. Conține 98% ingrediente de origine naturală. Proprietăți Enilome Pro Acnestetic Tonic • Curăță pielea cu blândețe. • Reduce vizibilitatea porilor. • Reglează secreția excesivă de sebum. • Uniformizează nuanța pielii. • Oferă o senzație de prospețime. • Nu provoacă uscăciune a pielii. • Pregătește pielea pentru etapele ulterioare de îngrijire.

Întrebări frecvente despre Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml

Unde este cel mai ieftin Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml?
Cel mai mic preț este 45,82 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
18,33 lei la cel mai bun preț (45,82 lei pentru 250 ml).

Alternative la Enilome Pro Acnestetic, tonic de curățare, 250 ml

Cel mai mic preț 45,82 lei · Liki24

Vezi oferta