- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml
Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 16,45 lei. Cel mai ieftin Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
16,45 lei
la Liki24 · 1.645,00 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (16,45 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 16,45 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 1.645,00 lei / 100 ml |
16,45 lei | 1.645,00 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml din ultimele 90 de zile: 16,45 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (16,45 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml
Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml este un produs. Ambalajul conține 1 ml.
Ingrediente
AQUA (WATER), METHYLPROPANEDIOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, CELLULOSE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, COCO-GLUCOSIDE, POLOXAMER 407, PHENYLPROPANOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, BHT, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM DEHYDROACETATE, CI 77266 (BLACK 2) (NANO).
Mod de utilizare
Se trasează o linie curbată din colțul interior al ochiului spre exterior, astfel încât pensula să meargă exact de-a lungul bazeigenelor.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml
- Unde este cel mai ieftin Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml?
- Cel mai mic preț este 16,45 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 1.645,00 lei la cel mai bun preț (16,45 lei pentru 1 ml).
Alternative la Essence Cosmetics 24ever Ink Liner tuș carioca 01 Intense Black, 1,2 ml și alte produse ESSENCE
Alte produse de la ESSENCE
Vezi toate produsele ESSENCE »Cel mai mic preț 16,45 lei · Liki24
Vezi oferta