Farmaro
Meniu ☰
Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă

de la Eveline
Fii primul care dă o notă:

Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 21,00 lei. Cel mai ieftin Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

21,00 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (21,00 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
21,00 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

21,00 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

21,00 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă din ultimele 90 de zile: 21,00 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (21,00 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă

Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă este un produs.

Mod de utilizare

Trebuie aplicat cu vârful degetelor pe pielea feței curățată anterior. După aproximativ 10 minute, reziduurile sale trebuie spălate sau masate în piele. Produsul este cel mai bine utilizat de 1-2 ori pe săptămână.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Mască antirid cu regenerare intensivă în foaie, datorită conținutului de ingrediente active atent selectate: melc filtrat, provitamina B5, betaină și extracte de mușețel, aloe și castraveți, acționează ca o fiolă reparatoare concentrată, netezește ridurile, îmbunătățește fermitatea, hidratează și hrănește puternic pielea. Produs testat dermatologic.

Întrebări frecvente despre Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă

Unde este cel mai ieftin Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă?
Cel mai mic preț este 21,00 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alternative la Eveline Cosmetics Royal Snail Mască antirid intens regenerantă în axilă

Alte produse de la Eveline

Vezi toate produsele Eveline »

Cel mai mic preț 21,00 lei · Liki24

Vezi oferta