- 1 farmacie comparată
- Verificat
FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20%
FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20% este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 45,00 lei. Cel mai ieftin FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20% îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
45,00 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (46,08 lei).
- vs. media 90 de zile
- −2,3%
- minim 90 de zile
- 44,16 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20% — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
45,00 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20% comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20%
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 45,00 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 33,16 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Aceeași substanță activă
-
Apa de gura cu 0,2% Clorhexidina, 1000ml, Tis FarmaceuticTIS FARMACEUTIC · 1000 ml
- Ambalaj
- 1000 ml
- Cel mai bun preț
- 39,49 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 3,95 lei / 100 ml
- Aceeași substanță activă
- Aceeași doză
-
Curasept Apa de gura cu clorhexidina 0.2% 200 mlCURASEPT · 200 ml
- Ambalaj
- 200 ml
- Cel mai bun preț
- 35,38 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 17,69 lei / 100 ml
- Aceeași substanță activă
- Aceeași doză
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20% (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20% din ultimele 90 de zile: 44,16 lei.
- Prețul curent este cu 2,3% sub media ultimelor 90 de zile (46,08 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20%
FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20% este un produs.
Text producător Descriere FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20%
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20%
- Unde este cel mai ieftin FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20%?
- Cel mai mic preț este 45,00 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Alternative la FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,20%
FIMODENT APĂ DE GURĂ CLORHEXIDINĂ 0,12%
de la 33,16 lei
Aceeași substanță activă
Apa de gura cu 0,2% Clorhexidina, 1000ml, Tis Farmaceutic
TIS FARMACEUTIC
de la 39,49 lei
2 oferteAceeași substanță activă · aceeași doză
Curasept Apa de gura cu clorhexidina 0.2% 200 ml
CURASEPT
de la 35,38 lei
Aceeași substanță activă · aceeași doză
Meridol clorhexidină 0,2% apă de gură 300 ml
Meridol
de la 42,86 lei
Aceeași substanță activă · aceeași doză
Apa de gura cu Clorhexidina 0,2% Tisodent, 1000 ml, Tis Farmaceutic
TIS FARMACEUTIC
de la 39,40 lei
Aceeași substanță activă · aceeași doză
Meridol Clorhexidină 0,2%, apă de gură, fără alcool, 300 ml
Meridol
de la 52,61 lei
Aceeași substanță activă · aceeași doză
Germoxid clorhexidină 0,2% tratament intensiv apă de gură 200 ml
de la 33,23 lei
Aceeași substanță activă · aceeași doză
Apa de gura Clorhexidina 0.1%, 150ml, Tis Farmaceutic
TIS FARMACEUTIC
de la 15,49 lei
2 oferteAceeași substanță activă
Cel mai mic preț 45,00 lei · Liki24
Vezi oferta