Farmaro
Meniu ☰
Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml — preț și oferte
  • Sub media pe 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml

de la Joico Spray · 325 ml
Fii primul care dă o notă:

Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 97,61 lei. Cel mai ieftin Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

97,61 lei

la Liki24 · 30,03 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 8,2% sub media perioadei (106,36 lei).

vs. media 90 de zile
−8,2%
minim 90 de zile
90,88 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

30,03 lei / 100 ml

97,61 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 126,22 lei min 90,88 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml din ultimele 90 de zile: 90,88 lei.
  • Prețul curent este cu 8,2% sub media ultimelor 90 de zile (106,36 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml

Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml este un produs. Se prezintă sub formă de spray, ambalaj de 325 ml.

Ingrediente

Uleiurile hranitoare, combinate cu stiinta care va protejeaza parul, iau conceptul de sustinere forte.Copolimer de inalta performanta Ofera o fixare de inalta performanta in timp ce este usor la atingere, nu incarca parul si nu lasa reziduuriUlei din seminte de moringaO sursa bogata de antioxidanti, vitaminele A si E, zinc si siliciu (esentiale pentru a crea un par sanatos, puternic si rezistent la deteriorare) ajuta la sporirea stralucirii si catifelarea

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Fixativ cu fixare puternica Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray efect de volum Grad de fixare 10+Utilizare la 360°. Campion al fixativelor Joico Flip Turn ofera extra - volum si sustinere si fixare de lunga durata a coafurii. Corp si o rezistenta ultra-ferma (pana la 72 de ore!), plus protectie impotriva surselor termice si a umiditatii.Joico Flip Turn imbunatateste stralucirea, produs de coafat ce nu lasa depuneri pe firul de par. Lucrati cu usurinta datorita dispozitivul de actionare unic al Joico Flip Turn permite o pulverizare totala. Beneficii:Sustinere ultra ferma si volum sporit.Protectie la umiditate si rezistenta pana la 72 de oreProtectie termica pana la 450°F (232°C)Protejeaza impotriva poluarii*Fara parabeni si fara a lasa reziduuriFara sulfati SLS/SLES***Testat in laborator folosind particule de poluare** SLS/SLES Sulfati = lauril sulfat de sodiu/laureth sulfat de sodiu Tehnologia AquaLastik™ pentru fixare flexibila si protectie impotriva caldurii. Bio-Advanced Peptide Complex™ pentru fermitate si stralucire.Sustinere ultra-ferma si extra-volum

Întrebări frecvente despre Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml

Unde este cel mai ieftin Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml?
Cel mai mic preț este 97,61 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
30,03 lei la cel mai bun preț (97,61 lei pentru 325 ml).

Alternative la Fixativ Joico Flip Turn Volumizing Finishing Spray 325ml și alte produse Joico

Alte produse de la Joico

Vezi toate produsele Joico »

Cel mai mic preț 97,61 lei · Liki24

Vezi oferta