- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer
Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 75,99 lei. Cel mai ieftin Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 21% mai ieftină pe 100 g: Lapte praf Formula 4, 12+ luni, 600 g, Holle Baby ComparăCel mai bun preț În stoc
75,99 lei
la Liki24 · 12,67 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (75,99 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 75,99 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 12,67 lei / 100 g |
75,99 lei | 12,67 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −21% pe 100 g.
-
Acest produs
Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer
TOPFER · 600 g
- Ambalaj
- 600 g
- Cel mai bun preț
- 75,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 12,67 lei / 100 g
-
Cel mai avantajos / unitate
Lapte praf Formula 4, 12+ luni, 600 g, Holle BabyHolle Baby · 600 g
- Ambalaj
- 600 g
- Cel mai bun preț
- 60,03 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 10,01 lei / 100 g −21%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
- Ambalaj
- 800 g
- Cel mai bun preț
- 87,72 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 10,97 lei / 100 g −13%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Formula de lapte praf Topfer 3 Bio de la 10 luni 600 gTOPFER · 600 g
- Ambalaj
- 600 g
- Cel mai bun preț
- 87,56 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 14,59 lei / 100 g +15%
- Același tip de produs
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer din ultimele 90 de zile: 75,99 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (75,99 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer
Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer este un produs. Ambalajul conține 600 g.
Ingrediente
Lapte degresat*1, Zer pudră* parțial demineralizat , uleiuri vegetale*( ulei de palmier*2, ulei de floarea soarelui*, ulei de rapiță*), Maltodextrină, Amidon*, Lapte praf degresat*1, Lactoză*, Acid Docosahexaenoic din ulei de pește, Citrat de calciu, Clorură de potasiu, Carbonat de calciu, Citrat de sodiu, Clorură de sodiu, Vitamina C (L-acid ascorbic, L-palmitat de ascorbil 6), L-triptofan, L-tirozină, Hidrogen fosfat de magneziu, Lactat feros, Culturi de bifidobacterii (B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum), Vitamina E (DL-alfa acetat de tocoferol), Sulfat de zinc, Vitamina A (Acetat de retinol), Vitamina D (Colecalciferol), Niacinină (niacinamidă), Acid pantotenic (pantotenat de calciu), Sulfat de cupru, Vitamina K(fitomenadion), Acid folic, Vitamina B1(mononitrat de tiamină), Vitamina B12(cianocobalamină), Vitamina B6(clohidrat de piridoxină), Sulfat de mangan, Iodat de potasiu, Selenat de sodiu, Biotină (D-biotină). *De producție organică 1 Lapte organic din Allgau 2 Ulei de palmier organic din culturi sustenabile
Mod de utilizare
• Fierbeți cantitatea necesară de apă și lăsați-o să se răcească până la aproximativ 40°C- 50°C • Puneți jumătate din apă în sticlă - înainte de utilizare, asigurați-vă că sticla și tetină au fost sterilizate corespunzător • Turnați cantitatea de Topfer Bio 3 prevăzută în tabel • Pentru o dozare corespunzătoare se va nivela cantitatea de lapte praf din lingurița gradată • Închideți sticla și agitați puternic • Adăugați restul de apă fiartă și agitați din nou puternic • Lăsați conținutul sticlei să se răcească până la temperatura de băut • Verificați temperatura înainte de a hrăni bebelușul.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer
- Unde este cel mai ieftin Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer?
- Cel mai mic preț este 75,99 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 12,67 lei la cel mai bun preț (75,99 lei pentru 600 g).
Alternative la Formulă de lapte praf Bio 3 Lactana, +10 luni, 600 g, Topfer și alte produse TOPFER
Lapte praf Formula 4, 12+ luni, 600 g, Holle Baby
Holle Baby
de la 60,03 lei
Cu 21% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Formula de lapte praf Organica Nactalia Bio 3, 10 luni +, 800 g, Nactalia
Nactalia
de la 87,72 lei
Cu 13% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Formula de lapte praf Topfer 3 Bio de la 10 luni 600 g
TOPFER
de la 87,56 lei
Același tip de produs
Lapte praf + 10 luni Bio 3, 600 g, Topfer
TOPFER
de la 75,99 lei
Același tip de produs
Formula de lapte Milumil Junior, +2 ani, 600 g, Milupa
MILUPA
de la 39,83 lei
3 oferteCu 48% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Formula de lapte Milumil Junior, 1 an+, 1200 g, Milupa
MILUPA
de la 81,82 lei
3 oferteCu 46% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Formula de lapte Milumil Junior, +2 ani, 1200 g, Milupa
MILUPA
de la 81,90 lei
Cu 46% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Formula de lapte de crestere Milumil Junior pentru +2 ani, 1200g, Milupa
MILUPA
de la 81,82 lei
Cu 46% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand
Alte produse de la TOPFER
Vezi toate produsele TOPFER »Cel mai mic preț 75,99 lei · Liki24
Vezi oferta