- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g
Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 29,59 lei. Cel mai ieftin Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
29,59 lei
la Liki24 · 29,59 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (29,59 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 29,59 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 29,59 lei / 100 g |
29,59 lei | 29,59 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g
100 g
- Ambalaj
- 100 g
- Cel mai bun preț
- 29,59 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 29,59 lei / 100 g
-
Flos Frunză de păpădie, ceai de plante, 50 gFlos · 50 g
- Ambalaj
- 50 g
- Cel mai bun preț
- 12,50 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 25,00 lei / 100 g
- Același tip de produs
-
Flos Frunză de marshmallow, ceai de plante, 50 gFlos · 50 g
- Ambalaj
- 50 g
- Cel mai bun preț
- 13,34 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 26,68 lei / 100 g
- Același tip de produs
-
Frunză albă de mure, ceai de plante, 50 g (Flos)Flos · 50 g
- Ambalaj
- 50 g
- Cel mai bun preț
- 14,59 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 29,18 lei / 100 g
- Același tip de produs
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g din ultimele 90 de zile: 29,59 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (29,59 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g
Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g este un produs. Ambalajul conține 100 g.
Text producător Descriere Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g
- Unde este cel mai ieftin Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g?
- Cel mai mic preț este 29,59 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 29,59 lei la cel mai bun preț (29,59 lei pentru 100 g).
Alternative la Frunză de frasin ceai de plante tăiat 100 g
Flos Frunză de păpădie, ceai de plante, 50 g
Flos
de la 12,50 lei
Același tip de produs
Flos Frunză de marshmallow, ceai de plante, 50 g
Flos
de la 13,34 lei
Același tip de produs
Frunză albă de mure, ceai de plante, 50 g (Flos)
Flos
de la 14,59 lei
Același tip de produs
Eyebright în 100 g ceai de plante tăiat
de la 75,90 lei
Același tip de produs
Burdock în 100 g ceai de plante tăiat
de la 40,72 lei
Același tip de produs
Alchemilla în 100 g ceai de plante tăiat
de la 41,56 lei
Același tip de produs
Agaric alb tăiat pentru ceai de plante 100 g
de la 60,63 lei
Același tip de produs
Frunză de mure alb, ceai de plante în pliculețe, 2g, 20 buc. (Flos)
Flos
de la 16,27 lei
Același tip de produs
Cel mai mic preț 29,59 lei · Liki24
Vezi oferta