Farmaro
Meniu ☰
Gene false Ardell Lashlites 331 Black — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Gene false Ardell Lashlites 331 Black

de la Ardell
Fii primul care dă o notă:

Gene false Ardell Lashlites 331 Black este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 15,85 lei. Cel mai ieftin Gene false Ardell Lashlites 331 Black îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

15,85 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 5,1% sub media perioadei (16,70 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.

vs. media 90 de zile
−5,1%
minim 90 de zile
15,85 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Gene false Ardell Lashlites 331 Black — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

15,85 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Gene false Ardell Lashlites 331 Black (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 16,98 lei min 15,85 lei 14.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Gene false Ardell Lashlites 331 Black din ultimele 90 de zile: 15,85 lei.
  • Prețul curent este cu 5,1% sub media ultimelor 90 de zile (16,70 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Gene false Ardell Lashlites 331 Black

Gene false Ardell Lashlites 331 Black este un produs.

Text producător Descriere Gene false Ardell Lashlites 331 Black

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Lites 331 sunt gene ce au exact densitatea potrivita pentru un look natural, de zi cu zi. Sunt gene false fabricate din par natural 100% si pot fi reaplicate de nenumarate ori. Specificatii: Culoare Negru Interior 6 mm Mijloc 10 mm Exterior 10 mm

Întrebări frecvente despre Gene false Ardell Lashlites 331 Black

Unde este cel mai ieftin Gene false Ardell Lashlites 331 Black?
Cel mai mic preț este 15,85 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.

Alte produse de la Ardell

Vezi toate produsele Ardell »

Cel mai mic preț 15,85 lei · Liki24

Vezi oferta