Farmaro
Meniu ☰
Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek — preț și oferte

Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek

de la Cera-Chek

Fii primul care dă o notă:

Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 54,90 lei. Cel mai ieftin Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .

1 magazin comparat · istoric de preț 90 de zile · prețuri actualizate zilnic

Cel mai bun preț

54,90 lei

la Dr.Max În stoc

Vezi oferta la Dr.Max Salvează la favorite

Preț verificat: 28.08.2026

Prețuri Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek — toate ofertele (1)

Magazin Preț Stoc Acțiune
Dr.Max Cel mai ieftin

Preț verificat

54,90 lei În stoc Vezi oferta

Alte produse de la Cera-Chek

Vezi toate produsele Cera-Chek »

Istoricul prețului pentru Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek (90 de zile)

54,90 lei 25.08 28.08

Întrebări frecvente despre Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek

Unde este cel mai ieftin Glucometru, 1 bucata, Cera-Chek?
Cel mai mic preț este 54,90 lei, la Dr.Max.
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.