Farmaro
Meniu ☰
Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g

Comprimate · 150 de comprimate
Fii primul care dă o notă:

Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 272,52 lei. Cel mai ieftin Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

272,52 lei

la Liki24 · 1,82 lei / comprimat

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (271,69 lei).

vs. media 90 de zile
+0,3%
minim 90 de zile
270,08 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,82 lei / comprimat

272,52 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 272,52 lei min 270,08 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g din ultimele 90 de zile: 270,08 lei.
  • Prețul curent este cu 0,3% peste media ultimelor 90 de zile (271,69 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g

Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g este un supliment alimentar. Ambalajul conține 150 de comprimate.

Ingrediente

Amestec de aminoacizi esențiali (L-leucină, L-valină, L-izoleucină, clorhidrat de L-lizină, L-fenilalanină, L-treonină, L-metionină, L-triptofan); agent de glazurare: hidroxipropilmetilceluloză; colorant: dioxid de titan; agent de încărcare: celuloză microcristalină (gel de celuloză); stabilizatori: esteri ai acidului acetic cu mono- și digliceride ale acizilor grași. Fără gluten . Caracteristici nutriționale Valori mediila 100 gpentru 5 tablete Energie 1.676 kJ 395 kcal 85 kJ 20 kcal Grăsimi din care saturate 0,07 g 0 g 0 g 0 g Carbohidrați din care zaharuri 0 g 0 g 0 g 0 g Proteine 0 g 0 g Sare 0,01 g 0 g L-leucină 19,80 g 1.000 mg L-valină 15,84 grame 800 mg L-izoleucină 14,85 grame 750 mg L-lizină 13,86 grame 700 mg L-fenilalanină 12,87 grame 650 mg L-treonină 10,89 grame 550 mg L-metionină 6,93 grame 350 mg L-triptofan 3,96 grame 200 mg Cum se utilizează Se recomandă administrarea a 5 comprimate pe zi.

Atenționări și precauții

A nu se lăsa la îndemâna copiilor sub 3 ani. Nu depășiți doza zilnică recomandată. Suplimentele nu trebuie utilizate ca înlocuitor pentru o dietă variată și echilibrată și un stil de viață sănătos. Nu utilizați în timpul sarcinii sau la copii, sau pentru perioade lungi de timp fără a consulta medicul. Conservare A se păstra produsul într-un loc răcoros, uscat, ferit de lumină. Data de expirare se referă la produs atunci când este depozitat corect și în ambalajul său intact. Format Cutie cu 150 de comprimate a câte 1,01 g

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Formula Gunamino Descriere Supliment alimentar pe bază de aminoacizi esențiali care ajută la satisfacerea necesarului de azot. Greutate netă: 151,5 g

Întrebări frecvente despre Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g

Unde este cel mai ieftin Gunaminoformula 150 comprimate 151.50 g?
Cel mai mic preț este 272,52 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă un comprimat?
1,82 lei la cel mai bun preț (272,52 lei pentru 150 de comprimate).

Cel mai mic preț 272,52 lei · Liki24

Vezi oferta