- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Hedrin Once lichid gel 100ml Stada
Hedrin Once lichid gel 100ml Stada este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 29,99 lei. Cel mai ieftin Hedrin Once lichid gel 100ml Stada îl găsești la pFarma. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
29,99 lei
la pFarma · 29,99 lei / 100 ml
Vezi oferta la pFarmaSe deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (29,99 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 29,99 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Hedrin Once lichid gel 100ml Stada — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
pFarma
Cel mai ieftin
Preț verificat 29,99 lei / 100 ml |
29,99 lei | 29,99 lei | — | În stoc | Vezi oferta pFarma Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Hedrin Once lichid gel 100ml Stada (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Hedrin Once lichid gel 100ml Stada din ultimele 90 de zile: 29,99 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (29,99 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 07.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Hedrin Once lichid gel 100ml Stada
Hedrin Once lichid gel 100ml Stada este un produs. Se prezintă sub formă de gel, ambalaj de 100 ml.
Ingrediente
Dimeticona,Nerolidol,co-polimer PEG/PPG dimeticona, acid silicic silitat.ProductorStada
Mod de utilizare
Hedrin gel lichid a fost special formulat cu ingrediente nevolatile.Cu toate acestea ,trebuie respectate masurile normale de siguranta:Acoperiti umerii cu un prosop.Agitati bine flaconul inainte de fiecare utilizare.Aplicati uniform suficient gel pe parul uscat,pentru a asigura ca scalpul si parul sunt complet acoperite,iar parul este saturat.Actionati in par cu degetele sau pieptene obisnuit pentru a raspandii gelul bine si uniform,de la radacini pana la varfuri.Lasati-l pe par timp de cel putin 15 minute(sau mai mult daca este comod).Inainte de umezire,aplicati samponul direct pe suprafata praului,asigurand o acoperire completa.Gelul trebuie sa fie complet acoperit cu sampon,in scopul de a-l indeparta,pentru ca produsul respinge apa.Daca parul este spalat inainte de aplicarea samponului,indepartarea gelului va fi ineficienta.Va rugam retineti: Hefrin Once gel lichid contine un agent anti-spumare astfel ca samponul nu va spuma usor,daca gelul nu a fost indepartat complet,repetati intraga procedura amintindu-va sa aplicati samponul direct pe parul uscat.
Atenționări și precauții
A nu se folosi la copii sub varsta de 6 luniNumai pentru uz extern
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Hedrin Once lichid gel 100ml Stada
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Hedrin Once lichid gel 100ml Stada
- Unde este cel mai ieftin Hedrin Once lichid gel 100ml Stada?
- Cel mai mic preț este 29,99 lei, la pFarma (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 29,99 lei la cel mai bun preț (29,99 lei pentru 100 ml).
Alte produse de la STADA
Vezi toate produsele STADA »Cel mai mic preț 29,99 lei · pFarma
Vezi oferta