- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Hubner original silicea plus 500 ml
Hubner original silicea plus 500 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 101,63 lei. Cel mai ieftin Hubner original silicea plus 500 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
101,63 lei
la Liki24 · 20,33 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (101,63 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 101,63 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Hubner original silicea plus 500 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 20,33 lei / 100 ml |
101,63 lei | 20,33 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Hubner original silicea plus 500 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Hubner original silicea plus 500 ml din ultimele 90 de zile: 101,63 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (101,63 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Hubner original silicea plus 500 ml
Hubner original silicea plus 500 ml este un supliment alimentar. Ambalajul conține 500 ml.
Ingrediente
Acid silicic, D-biotină (vitamina H). Cum se utilizează Adulți și copii peste 12 ani, 1 linguriță dozatoare pe zi (15 ml) diluată în apă, ceai sau suc de fructe, departe de mese.
Atenționări și precauții
A se utiliza ca parte a unei diete echilibrate și variate și a unui stil de viață sănătos. Nu depășiți doza recomandată. Suplimentele nu trebuie utilizate ca înlocuitor pentru o dietă variată. A nu se lăsa la îndemâna copiilor sub 3 ani. Agitați bine flaconul înainte de utilizare; nu luați produsul direct din flacon și folosiți întotdeauna o lingură curată. Conservare A se păstra într-un loc răcoros, ferit de surse de căldură. Lumina soarelui și lumina excesivă vor deteriora produsul. După deschidere, a se păstra la frigider (4-8°C) și a se consuma în termen de 4 săptămâni. A nu se arunca în mediul înconjurător după utilizare. Caracteristici nutriționale la 100 ml per doză zilnică (15 ml) Energie 33 kJ - 8 kcal 5 kJ - 1 kcal Grăsimi din care acizi grași saturați 0,6 g < 0,1 g < 0,1 g < 0,1 g Carbohidrați din care zaharuri 0,6 g < 0,1 g < 0,1 g < 0,1 g Proteine < 0,1 g < 0,1 g Sare 0,1 g < 0,02 g Biotină 50 µg 7,5 µg* Dioxid de siliciu/siliciu 2,8 g/1,31 g 420 mg/196 mg * 15% din valorile nutriționale de referință. Format Sticlă de 500 ml. Cod 4561
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Hubner original silicea plus 500 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Hubner original silicea plus 500 ml
- Unde este cel mai ieftin Hubner original silicea plus 500 ml?
- Cel mai mic preț este 101,63 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 20,33 lei la cel mai bun preț (101,63 lei pentru 500 ml).
Alte produse de la Hübner
Vezi toate produsele Hübner »Cel mai mic preț 101,63 lei · Liki24
Vezi oferta