- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe
Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 70,37 lei. Cel mai ieftin Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
70,37 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (70,37 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 70,37 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
70,37 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe din ultimele 90 de zile: 70,37 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (70,37 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe
Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe este un supliment alimentar.
Ingrediente
Glucoză, clorură de sodiu, maltodextrină, citrat de potasiu, citrat de sodiu, aromă naturală (banană).
Mod de administrare
Diluați conținutul plicului (6,25g) în 250ml de apă fiartă sau în 250ml de ceai. • Nu depășiți doza zilnică recomandată • Nu folosiți resturile • Poate fi consumat fie rece, fie cald
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe
- Unde este cel mai ieftin Humana Elektrolyt Banana 12 pliculețe?
- Cel mai mic preț este 70,37 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Alte produse de la HUMANA
Vezi toate produsele HUMANA »Cel mai mic preț 70,37 lei · Liki24
Vezi oferta