Farmaro
Meniu ☰
Hyperdrink db vanilie 4x200 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Hyperdrink db vanilie 4x200 ml

Fii primul care dă o notă:

Hyperdrink db vanilie 4x200 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 155,47 lei. Cel mai ieftin Hyperdrink db vanilie 4x200 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

155,47 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (156,47 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,6%
minim 90 de zile
155,47 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Hyperdrink db vanilie 4x200 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

155,47 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Hyperdrink db vanilie 4x200 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 169,43 lei min 155,47 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Hyperdrink db vanilie 4x200 ml din ultimele 90 de zile: 155,47 lei.
  • Prețul curent este cu 0,6% sub media ultimelor 90 de zile (156,47 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Hyperdrink db vanilie 4x200 ml

Hyperdrink db vanilie 4x200 ml este un produs.

Ingrediente

Apă, maltodextrină din porumb, proteine din lapte , ulei vegetal (ulei de floarea-soarelui cu conținut ridicat de acid oleic), fructooligozaharide, arome, minerale (clorură de sodiu, fosfat de sodiu, citrat de magneziu, lactat feros, sulfat de zinc, selenit de sodiu, sulfat de cupru, sulfat de mangan, fluorură de sodiu, clorură de crom, iodură de potasiu, molibdat de sodiu), proteine vegetale (mazăre), regulator de aciditate (E 525), vitamine (acetat de retinil, colecalciferol, acetat de DL-alfa-tocoferil, filochinonă, acid L-ascorbic, monohidrat de tiamină, riboflavină, nicotinamidă, clorhidrat de piridoxină, acid folic, cianocobalamină, D-biotină, D-pantotenat de calciu), celuloză, stabilizator (gumă de guar parțial hidrolizată), emulgator (E 471), îndulcitori (E 950, E 955). Fără gluten . Lactoză irelevantă clinic. Caracteristici nutriționale Valori mediila 100 mlpentru 200 ml Energie 150 kcal 629 kJ 300 kcal 1.258 kJ Proteine 10 grame 20 de grame %AET 27% Carbohidrați 11 grame 22 de grame %AET 29% Grăsimi 6,8 grame 13,6 grame %AET 41% din care saturate 0,7 g 1,4 g din care mononesaturate 5,4 g 10,8 grame din care polinesaturate 0,7 g 1,4 g Fibre 2,5 g 5,0 g Sare 0,2 g 0,4 g Fotbal 160 mg 320 mg Fosfor 160 mg 320 mg Potasiu 180 mg 360 mg Sodiu 80 mg 160 mg Clor 65 mg 130 mg Fier 2,1 mg 4,2 mg Zinc 1,9 mg 3,8 mg Cupru 315 mcg 630 mcg Iod 47 mcg 94 mcg Seleniu 13 mcg 27 mcg Magneziu 29 mg 58 mg Mangan 0,65 mg 1,3 mg Fluor 0,25 mg 0,5 mg Molibden 15 mcg 31 mcg Crom 11 mcg 21 mcg Vitamina A 128 mcg 256 mcg Vitamina D 3,6 mcg 7,2 mcg Vitamina E 4,4 mg 8,8 mg Vitamina C 32 mg 65 mg Vitamina B1 0,5 mg 0,9 mg Vitamina B2 0,5 mg 1,0 mg Vitamina B3 2,2 mg 4,4 mg Vitamina B6 0,6 mg 1,3 mg Vitamina B9 70,5 mcg 141 mcg Vitamina B12 0,9 mcg 1,8 mcg Biotină 4,5 mcg 9,0 mcg Acid pantotenic 2,2 mg 4,4 mg Vitamina K 29 mcg 59 mcg Cum se utilizează Gata de utilizare, agitați înainte de utilizare. - Urmați sfatul medicului dumneavoastră ca unică sursă de nutriție. - Ca supliment: 1-2 brick pe zi.

Atenționări și precauții

A se utiliza sub supraveghere medicală. Potrivit pentru utilizare ca unică sursă de nutriție. Nu se administrează în caz de galactozemie. Nu se administrează copiilor sub 3 ani. Nu se administrează parenteral. Conservare A se păstra într-un loc răcoros și uscat, ferit de lumină. După deschidere, a se păstra la frigider. Termen de valabilitate cu ambalajul intact: 12 luni. Valabilitate după deschidere: 24 de ore. Format 4 cutii de 200 ml Cod. HYP354

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Hyperdrink db vanilie 4x200 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

NUTRISENS HIPERBĂUTURI AROMĂ DE VANILIE Baza de date Descriere Alimente destinate unor scopuri medicale speciale pentru tratamentul dietetic al pacienților diabetici care sunt malnutriți sau prezintă risc de malnutriție. Băutură bogată în proteine și calorii. Formulă completă. Cu îndulcitori.

Întrebări frecvente despre Hyperdrink db vanilie 4x200 ml

Unde este cel mai ieftin Hyperdrink db vanilie 4x200 ml?
Cel mai mic preț este 155,47 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 155,47 lei · Liki24

Vezi oferta