- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.
Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc. este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 39,61 lei. Cel mai ieftin Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 15% mai ieftină pe bucată: Tena Pants ProSkin, chiloți absorbanți, mărimea M, 80-110 cm, Normal, 30 bucăți ComparăCel mai bun preț În stoc
39,61 lei
la Liki24 · 3,96 lei / bucată
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (39,61 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 39,61 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc. — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per bucată | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 3,96 lei / bucată |
39,61 lei | 3,96 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc. comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −15% pe bucată.
-
Acest produs
Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.
10 bucăți
- Ambalaj
- 10 bucăți
- Cel mai bun preț
- 39,61 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3,96 lei / bucată
-
- Ambalaj
- 10 bucăți
- Cel mai bun preț
- 57,21 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 5,72 lei / bucată +44%
- Același tip de produs
-
Cel mai avantajos / unitate
Tena Pants ProSkin, chiloți absorbanți, mărimea M, 80-110 cm, Normal, 30 bucățiTENA · 30 de bucăți
- Ambalaj
- 30 de bucăți
- Cel mai bun preț
- 101,20 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3,37 lei / bucată −15%
- Același tip de produs
-
Seni Active Normal, chiloți absorbanți, Mediu, 80-110 cm, 30 bucățiSENI · 30 de bucăți
- Ambalaj
- 30 de bucăți
- Cel mai bun preț
- 113,70 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3,79 lei / bucată −4%
- Același tip de produs
Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc. (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc. din ultimele 90 de zile: 39,61 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (39,61 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.
Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc. este un dispozitiv medical. Ambalajul conține 10 bucăți.
Text producător Descriere Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.
- Unde este cel mai ieftin Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.?
- Cel mai mic preț este 39,61 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o bucată?
- 3,96 lei la cel mai bun preț (39,61 lei pentru 10 bucăți).
Alternative la Inteno Active Normal, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.
Inteno Active Plus, chiloți absorbanți, mărimea M, 10 buc.
de la 57,21 lei
Același tip de produs
Tena Pants ProSkin, chiloți absorbanți, mărimea M, 80-110 cm, Normal, 30 bucăți
TENA
de la 101,20 lei
Cu 15% mai ieftin / bucată · același tip de produs
Seni Active Normal, chiloți absorbanți, Mediu, 80-110 cm, 30 bucăți
SENI
de la 113,70 lei
Același tip de produs
Seni Active Normal, chiloți absorbanți, Extra Large, 120-160 cm, 10 bucăți
SENI
de la 60,13 lei
Același tip de produs
Slip pentru incontinenta MoliCare Premium Elastic 6 PIC marime M (165272), 30 bucati, Hartmann
HARTMANN
de la 78,00 lei
2 oferteCu 34% mai ieftin / bucată · același tip de produs
Tena Silhouette Plus Black, chiloți absorbanți discreți pentru femei, mărimea M, 12 bucăți
TENA
de la 39,74 lei
Cu 16% mai ieftin / bucată · același tip de produs
Seni Man Pants, chiloți absorbanți pentru bărbați, mărimea M, 80-110 cm, 30 bucăți
SENI
de la 100,92 lei
Cu 15% mai ieftin / bucată · același tip de produs
Cel mai mic preț 39,61 lei · Liki24
Vezi oferta