- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Inter Vion largă ceară vopsea pdzel
Inter Vion largă ceară vopsea pdzel este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 16,85 lei. Cel mai ieftin Inter Vion largă ceară vopsea pdzel îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
16,85 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (16,85 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 16,85 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Inter Vion largă ceară vopsea pdzel — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
16,85 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Inter Vion largă ceară vopsea pdzel comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Inter Vion largă ceară vopsea pdzel
Inter-vion
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 16,85 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
Vopsea de par naturala Negru (1.0), 140ml, NoahNOAH · 140 ml
- Ambalaj
- 140 ml
- Cel mai bun preț
- 49,59 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 35,42 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Vopsea de Păr, Crazy Color, Coral Red, 100mlCrazy Color · 100 ml
- Ambalaj
- 100 ml
- Cel mai bun preț
- 79,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 79,99 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Alt brand
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 66,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Inter Vion largă ceară vopsea pdzel (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Inter Vion largă ceară vopsea pdzel din ultimele 90 de zile: 16,85 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (16,85 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Inter Vion largă ceară vopsea pdzel
Inter Vion largă ceară vopsea pdzel este un produs.
Text producător Descriere Inter Vion largă ceară vopsea pdzel
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Inter Vion largă ceară vopsea pdzel
- Unde este cel mai ieftin Inter Vion largă ceară vopsea pdzel?
- Cel mai mic preț este 16,85 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Alternative la Inter Vion largă ceară vopsea pdzel
Vopsea de par naturala Negru (1.0), 140ml, Noah
NOAH
de la 49,59 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Vopsea de Păr, Crazy Color, Coral Red, 100ml
Crazy Color
de la 79,99 lei
Același tip de produs · alt brand
Vopsea de păr, Garnier, Intense Violet, 0.25ml
GARNIER
de la 66,99 lei
Același tip de produs · alt brand
Vopsea permanentă, Revlon, 500, roșu-violet, 240 ml
REVLON
de la 453,99 lei
Același tip de produs · alt brand
Vopsea de Par Naturala Negru 100g
Khadi
de la 74,00 lei
Același tip de produs · alt brand
Vopsea de Par Naturala Saten Violet 5.7 140ml
NOAH
de la 52,53 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Vopsea de par naturala Saten deschis (5.0), 140ml, Noah
NOAH
de la 49,59 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Vopsea de par naturala Saten (4.0), 140ml, Noah
NOAH
de la 49,59 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Alte produse de la Inter-vion
Vezi toate produsele Inter-vion »Cel mai mic preț 16,85 lei · Liki24
Vezi oferta