Farmaro
Meniu ☰
INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc. — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc.

Comprimate · 50 de comprimate
Fii primul care dă o notă:

INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 65,50 lei. Cel mai ieftin INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

65,50 lei

la Liki24 · 1,31 lei / comprimat

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (66,72 lei).

vs. media 90 de zile
−1,8%
minim 90 de zile
65,07 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc. — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,31 lei / comprimat

65,50 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc. (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 67,90 lei min 65,07 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc. din ultimele 90 de zile: 65,07 lei.
  • Prețul curent este cu 1,8% sub media ultimelor 90 de zile (66,72 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc.

INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc. este un produs. Ambalajul conține 50 de comprimate.

Text producător Descriere INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc.

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Cumpărați INZELLOVAL NE comprimate filmate, 50 de comprimate, de la Köhler Pharma GmbH (PZN 07618335) la un preț excelent de pe Fliegende-Pillen.de - farmacia dvs. online de peste 10 ani. Accesibil, discret și sigur

Întrebări frecvente despre INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc.

Unde este cel mai ieftin INZELLOVAL NE comprimate filmate 50 buc.?
Cel mai mic preț este 65,50 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă un comprimat?
1,31 lei la cel mai bun preț (65,50 lei pentru 50 de comprimate).

Cel mai mic preț 65,50 lei · Liki24

Vezi oferta