Farmaro
Meniu ☰
Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g

250 g
Fii primul care dă o notă:

Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 14,61 lei. Cel mai ieftin Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

14,61 lei

la Liki24 · 5,84 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 3,8% peste media perioadei (14,08 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+3,8%
minim 90 de zile
13,91 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

5,84 lei / 100 g

14,61 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 14,61 lei min 13,91 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g din ultimele 90 de zile: 13,91 lei.
  • Prețul curent este cu 3,8% peste media ultimelor 90 de zile (14,08 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g

Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g este un produs. Ambalajul conține 250 g.

Text producător Descriere Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Îngrijirea, curățarea și produsele de curățare a rufelor Kaiser-Natron este utilizat pentru neutralizarea acizilor, transformându-i în săruri neutre și acid carbonic. Înmoaie apa și este non-alcalin. Aplicabilitate versatilă Respinge furnicile, dezodorizează scrumierele, curăță biberoanele, ulcioarele de lapte și dozatoarele de cremă, ca aditiv pentru baie, îndepărtează calcarul din ghivecele de flori din lut, fasolea verde rămâne verde după aburire, o baie de picioare cu bicarbonat de sodiu ajută la arsurile picioarelor, ca deodorant, facilitează baterea albușurilor de ou, pentru conservare, elimină mirosurile de pește și ceapă din vase și mâini, leagă mirosurile în mașinile de spălat vase, ca înlocuitor pentru săpun (pentru față), ajută la râgâitul după consumul de castraveți, cu mirosuri neplăcute de animale de companie din cameră, face leguminoasele moi și digerabile mai repede, îndepărtează insectele de pe parbriz, pentru durerea și umflarea cauzate de mușcăturile de insecte, înmoaie apa pentru cafea, poate fi adăugat în fondue de brânză, pentru caramel, ca tablete efervescente de bicarbonat de sodiu, curăță morcovii în loc să-i freci, pentru prepararea brânzei gătite, pentru arsuri acide, pentru picioare și șosete transpirate, pentru înmuierea verzei, pentru absorbția mirosurilor neplăcute din frigider. pentru prepararea covrigeilor cu sodă de sodă, pentru lustruirea argintului, pentru îndepărtarea reziduurilor alimentare de pe vasele murdare, menține valoarea pH-ului în piscine, pentru mirosuri neplăcute de pe covoare, pentru gătit și copt, pentru fructe prea acre, pentru îndepărtarea mirosurilor din termosuri și sticle, pentru apa potabilă stătută și pentru îngrijirea dentară. În afară de asta... În plus, bicarbonatul de sodiu este adesea folosit ca înlocuitor pentru praful de copt și pentru spălarea fructelor, salatelor și legumelor. În acest scop, adăugați o linguriță de bicarbonat de sodiu în apă - este mai bun decât apa simplă! Culoarea verde a legumelor va fi păstrată dacă adăugați o linguriță atunci când le fierbeți.

Întrebări frecvente despre Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g

Unde este cel mai ieftin Kaiser praf de bicarbonat de sodiu 250 g?
Cel mai mic preț este 14,61 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
5,84 lei la cel mai bun preț (14,61 lei pentru 250 g).

Cel mai mic preț 14,61 lei · Liki24

Vezi oferta