Farmaro
Meniu ☰
Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc. — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc.

100 de bucăți
Fii primul care dă o notă:

Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 60,49 lei. Cel mai ieftin Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

60,49 lei

la Liki24 · 0,60 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (59,45 lei).

vs. media 90 de zile
+1,7%
minim 90 de zile
58,52 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc. — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,60 lei / bucată

60,49 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc. (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 60,49 lei min 58,52 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc. din ultimele 90 de zile: 58,52 lei.
  • Prețul curent este cu 1,7% peste media ultimelor 90 de zile (59,45 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc.

Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc. este un supliment alimentar. Ambalajul conține 100 de bucăți.

Text producător Descriere Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc.

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Supliment alimentar cu vitamina D3 Vitamina D3 1000 UI de la Klean Labs este un supliment alimentar care conține vitamina D3. Fiecare comprimat conține 1000 UI de vitamina D3, un nutrient esențial important pentru diverse funcții ale organismului. Pe lângă rolul său în diviziunea celulară, vitamina D3 contribuie și la menținerea funcției normale a dinților, oaselor și mușchilor. Susține un sistem imunitar normal și absorbția și metabolismul calciului și fosforului. Vitamina D3 1000 UI de la Klean Labs oferă o soluție simplă și convenabilă pentru a asigura un aport zilnic adecvat de vitamina D3. Este ideală pentru persoanele care nu beneficiază de suficientă lumină solară sau au dificultăți în obținerea unei cantități suficiente de vitamina D3 prin dietă. Produsul este supus unui control riguros al calității pentru a se asigura că nu conține impurități și aditivi nedoriți. Aplicație: Luați un comprimat zilnic în timpul mesei și consumați multe lichide. Notă : Nu este potrivit pentru copiii cu vârsta de până la 10 ani inclusiv.

Întrebări frecvente despre Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc.

Unde este cel mai ieftin Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc.?
Cel mai mic preț este 60,49 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
0,60 lei la cel mai bun preț (60,49 lei pentru 100 de bucăți).

Alternative la Klean Labs Vitamina D 1000 i.U. 100 buc.

Cel mai mic preț 60,49 lei · Liki24

Vezi oferta