Farmaro
Meniu ☰
Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml

de la Kosmed Lichid · 100 ml
Fii primul care dă o notă:

Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 33,91 lei. Cel mai ieftin Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

33,91 lei

la Liki24 · 33,91 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 20.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (33,91 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
33,91 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

33,91 lei / 100 ml

33,91 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

33,91 lei 08.10 20.10
  • Cel mai mic preț pentru Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml din ultimele 90 de zile: 33,91 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (33,91 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml

Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml este un produs. Se prezintă sub formă de lichid, ambalaj de 100 ml.

Text producător Descriere Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Formula puternic a tratamentului nutritiv i reparator Kosmed Aloevit ofer îngrijire intensiv prului tu. Cu o textur lejer i non-gras, acest produs de lux ptrunde adânc în firul de pr, reparând i reconstruind din interior. Bogat în extract de Aloe Vera i vitamine eseniale, acest tratament fortifiant hrnete firele de pr de la rdcin pân la vârf, conferindu-le strlucire i vitalitate. În plus, protejeaz împotriva daunelor cauzate de factorii externi precum cldura excesiv sau poluarea, pentru a-i menine prul sntos i protejat. Aplic acest tratament nutritiv i reconstructor de dou ori pe sptmân pentru rezultate vizibile i un pr mai frumos ca niciodat

Întrebări frecvente despre Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml

Unde este cel mai ieftin Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml?
Cel mai mic preț este 33,91 lei, la Liki24 (verificat 20.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
33,91 lei la cel mai bun preț (33,91 lei pentru 100 ml).

Alternative la Kosmed Aloevit, lichid nutritiv și întăritor pentru păr și scalp, 100 ml

Aloevera2 anti-miros piatră lichid roll on 50 ml

Aloevera2 anti-miros piatră lichid roll on 50 ml

de la 53,71 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

ALOE ARBORESCENS PICĂTURI 500ML

ALOE ARBORESCENS PICĂTURI 500ML

de la 244,53 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

ALOE LICHID REPARATOR ACTIV CR

ALOE LICHID REPARATOR ACTIV CR

de la 94,22 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Aloe Vera concentrat de 10 ori, 50 ml lichid

Aloe Vera concentrat de 10 ori, 50 ml lichid

de la 51,42 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

BORLIND SOLUȚIE BIFAZICĂ CU ALOE VERA 50 ML

BORLIND SOLUȚIE BIFAZICĂ CU ALOE VERA 50 ML

de la 157,54 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Alte produse de la Kosmed

Vezi toate produsele Kosmed »

Cel mai mic preț 33,91 lei · Liki24

Vezi oferta