- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml
La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 101,05 lei. Cel mai ieftin La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 38% mai ieftină pe 100 ml: Florame Gel de curățare și demachiere organic 200 ml ComparăCel mai bun preț În stoc
101,05 lei
la Liki24 · 67,37 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (101,05 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 101,05 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 67,37 lei / 100 ml |
101,05 lei | 67,37 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −38% pe 100 ml.
-
Acest produs
La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml
LA ROCHE POSAY · 150 ml
- Ambalaj
- 150 ml
- Cel mai bun preț
- 101,05 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 67,37 lei / 100 ml
-
- Ambalaj
- 200 ml
- Cel mai bun preț
- 140,25 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 70,13 lei / 100 ml +4%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Cel mai avantajos / unitate
Florame Gel de curățare și demachiere organic 200 mlFlorame · 200 ml
- Ambalaj
- Gel · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 83,60 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 41,80 lei / 100 ml −38%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
ETAT PUR APĂ MICELARĂ DE CURĂȚARE PUR 200 mlEtat Pur · 200 ml
- Ambalaj
- 200 ml
- Cel mai bun preț
- 101,71 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 50,86 lei / 100 ml −25%
- Același tip de produs
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml din ultimele 90 de zile: 101,05 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (101,05 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml
La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml este un produs. Ambalajul conține 150 ml.
Atenționări și precauții
Vânzarea produselor Laboratoire La Roche-Posay este limitată la Spațiul Economic European și la 6 produse identice pe zi per client
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml
- Unde este cel mai ieftin La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml?
- Cel mai mic preț este 101,05 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 67,37 lei la cel mai bun preț (101,05 lei pentru 150 ml).
Alternative la La Roche-Posay Tolériane Spumă micelară de curățare și demachiere 150 ml
Lierac | Apa micelară | Apă de curățare cu micele pentru demachiere | 200ml
Lierac
de la 140,25 lei
Același tip de produs · alt brand
Florame Gel de curățare și demachiere organic 200 ml
Florame
de la 83,60 lei
Cu 38% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
ETAT PUR APĂ MICELARĂ DE CURĂȚARE PUR 200 ml
Etat Pur
de la 101,71 lei
Cu 25% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
CeraVe Apă de curățare micelară, pachet 2 x 295 ml
CERAVE
de la 116,98 lei
Același tip de produs · alt brand
Apa micelara pentru curatare si demachiere Re-Define, 350 ml, Minus 417
MINUS 417
de la 142,90 lei
2 oferteCu 39% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Delia Loțiune micelară de curățare profundă, 500 ml
Delia Cosmetics
de la 23,65 lei
Cu 93% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Apa micelara pentru demachiere cu Vitamina C, 500ml, Evoluderm
Evoluderm
de la 39,99 lei
Cu 88% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Apa micelara pentru demachiere cu Vitamina C, 250ml, Evoluderm
Evoluderm
de la 26,43 lei
Cu 84% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Alte produse de la LA ROCHE POSAY
Vezi toate produsele LA ROCHE POSAY »Cel mai mic preț 101,05 lei · Liki24
Vezi oferta