- 1 magazin comparat
- Verificat
Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc.
Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 166,54 lei. Cel mai ieftin Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
166,54 lei
la Liki24 · 5,55 lei / bucată
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (164,65 lei).
- vs. media 90 de zile
- +1,1%
- minim 90 de zile
- 163,32 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc. — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per bucată | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 5,55 lei / bucată |
166,54 lei | 5,55 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc. comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc.
Premium · 30 de bucăți
- Ambalaj
- 30 de bucăți
- Cel mai bun preț
- 166,54 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 5,55 lei / bucată
-
Probiotic Prebiotic Premium Vegan, 60 capsule, Aronia CharlottenburgAronia Charlottenburg · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 68,90 lei · 3 oferte
- Pe unitate
- 1,15 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
-
EllaBiom Probiotic + Prebiotic, 10 capsule, Establo PharmaESTABLO PHARMA · 10 capsule
- Ambalaj
- Capsule · 10 capsule
- Cel mai bun preț
- 44,00 lei · 3 oferte
- Pe unitate
- 4,40 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
-
Redutrim Pro probiotic si prebiotic, 60 capsuleMARNYS · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 100,90 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,68 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc. (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc. din ultimele 90 de zile: 163,32 lei.
- Prețul curent este cu 1,1% peste media ultimelor 90 de zile (164,65 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc.
Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc. este un produs. Ambalajul conține 30 de bucăți.
Mod de administrare
Luați 1 capsulă pe zi cu multă apă.
Atenționări și precauții
• A se păstra în ambalajul original, într-un loc uscat, ferit de copii.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc.
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc.
- Unde este cel mai ieftin Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc.?
- Cel mai mic preț este 166,54 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o bucată?
- 5,55 lei la cel mai bun preț (166,54 lei pentru 30 de bucăți).
Alternative la Lactobact PREMIUM - probiotic intestinal cu inulină 30 buc.
Probiotic Prebiotic Premium Vegan, 60 capsule, Aronia Charlottenburg
Aronia Charlottenburg
de la 68,90 lei
3 oferteAceeași substanță activă · alt brand
EllaBiom Probiotic + Prebiotic, 10 capsule, Establo Pharma
ESTABLO PHARMA
de la 44,00 lei
3 oferteAceeași substanță activă · alt brand
Redutrim Pro probiotic si prebiotic, 60 capsule
MARNYS
de la 100,90 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Pachet Probiotic Prebiotic Vegan 60cps+60cps
Aronia Charlottenburg
de la 171,89 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Pachet Probiotic + Prebiotic ELLABiom 10cps + 10cps
ESTABLO PHARMA
de la 85,78 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Probiotic si Prebiotic Fibres 10 stickuri
ULTRABIOTIQUE
de la 88,90 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
ProCombo Probiotic + Prebiotic 10 capsule
Visislim
de la 48,41 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
SEMA Lab Probiotic + Prebiotic, 20 capsule
Sema
de la 25,36 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Alte produse de la Premium
Vezi toate produsele Premium »Cel mai mic preț 166,54 lei · Liki24
Vezi oferta