- 1 magazin comparat
- Verificat
LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml
LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 264,48 lei. Cel mai ieftin LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
264,48 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 5,1% peste media perioadei (251,61 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +5,1%
- minim 90 de zile
- 245,75 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
264,48 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml
LANSINOH
- Ambalaj
- Unguent
- Cel mai bun preț
- 264,48 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 40 mlLANSINOH · 40 ml
- Ambalaj
- Unguent · 40 ml
- Cel mai bun preț
- 99,60 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 249,00 lei / 100 ml
- Alt ambalaj
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
LANSINOH HPA Unguent cu climă neutră de lanolină 10 mlLANSINOH · 10 ml
- Ambalaj
- Unguent · 10 ml
- Cel mai bun preț
- 57,15 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 571,50 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml din ultimele 90 de zile: 245,75 lei.
- Prețul curent este cu 5,1% peste media ultimelor 90 de zile (251,61 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml
LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml este un produs. Se prezintă sub formă de unguent.
Ingrediente
100% Lanolină HPA® (HPA® = ceară de lână ultra-pură, de calitate farmaceutică)
Mod de utilizare
Unguentul cu lanolină poate fi utilizat înainte și după fiecare alăptare sau ori de câte ori este nevoie. Spălați-vă bine pe mâini înainte de utilizare. Stoarceți din tub o cantitate de unguent de mărimea unui bob de mazăre și încălziți-o între degete. Aplicați cu blândețe unguentul înmuiat pe mameloane și pe întreaga zonă a areolei. O cantitate mică de lanolină poate fi aplicată și pe tamponul pentru sâni. O îngrijire optimă se obține atunci când mamelonul rămâne acoperit cu cremă cu lanolină în intervalul dintre sesiunile de alăptare. Observații Păstrați lanolina Lansinoh® HPA® la temperatura camerei. Cu cât tubul este mai cald, cu atât produsul se aplică mai ușor.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml
- Unde este cel mai ieftin LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml?
- Cel mai mic preț este 264,48 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Alternative la LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 3x40 ml și alte produse LANSINOH
LANSINOH HPA Unguent neutru climatic cu lanolină 40 ml
LANSINOH
de la 99,60 lei
Alt ambalaj · același tip de produs · aceeași formă
LANSINOH HPA Unguent cu climă neutră de lanolină 10 ml
LANSINOH
de la 57,15 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Alte produse de la LANSINOH
Vezi toate produsele LANSINOH »Cel mai mic preț 264,48 lei · Liki24
Vezi oferta