Farmaro
Meniu ☰
Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty

Fii primul care dă o notă:

Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 184,01 lei. Cel mai ieftin Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

184,01 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (184,01 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
184,01 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

184,01 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

184,01 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty din ultimele 90 de zile: 184,01 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (184,01 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty

Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty este un produs.

Text producător Descriere Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Lanterna cu povesti Minouchkas Descoperă lanterna 3 în 1 cu proiector de povești, proiector de umbre și lumină de noapte. 32 de imagini de proiectat pentru a dezvolta imaginația și a spune povești frumoase în jurul universului Minouchkas. Funcția de lumină de noapte se stinge după 15 min. Dimensiuni: 11 x 7.5 x 7.5 cm. Vârsta recomandată: +4 ani. Confecţionat din materiale non-toxice, conform reglementarilor EN71&ASTM. AVERTISMENT! Contraindicat copiilor sub 3 ani, conţine piese mici, pericol de înghițire. A se folosi sub directa supraveghere a unei persoane adulte. Citiţi cu atenţie eticheta înainte de a înmâna jucăria copilului. Producător Moulin Roty, Franța

Întrebări frecvente despre Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty

Unde este cel mai ieftin Lanterna cu povesti Minouchkas, Moulin Roty?
Cel mai mic preț este 184,01 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 184,01 lei · Liki24

Vezi oferta