Farmaro
Meniu ☰
LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri

de la Liniderm
Fii primul care dă o notă:

LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 26,90 lei. Cel mai ieftin LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

26,90 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (26,90 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
26,90 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

26,90 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

26,90 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri din ultimele 90 de zile: 26,90 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (26,90 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri

LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri este un produs.

Text producător Descriere LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

LINIDERM NEUTRADERM BUMBAC ORGANIC 8X10CM 180 DREPTUNGIURI este disponibil online pe site-ul farmaciei locale la un preț redus. Ideal pentru curățarea delicată a feței și a corpului, este potrivit pentru toate tipurile de piele. Conceput de Neutraderm, acest produs este alcătuit din dreptunghiuri de bumbac moi, dar durabile, asigurând un confort optim în timpul utilizării. Fiecare dreptunghi este fabricat din bumbac 100% organic, fără OMG, fără plumb și fără pesticide, garantând o utilizare sigură și ecologică. Bumbacul organic este cunoscut pentru moliciunea sa și capacitatea de a curăța delicat pielea fără iritații, respectând în același timp echilibrul natural al pielii. Acest pachet conține 180 de dreptunghiuri de bumbac cu dimensiunile de 8x10 cm, perfecte pentru utilizare zilnică, fie pentru aplicarea cosmeticelor, fie pentru demachiere. Alegeți LINIDERM NEUTRADERM BUMBAC ORGANIC pentru o soluție simplă și eficientă care se potrivește perfect în rutina zilnică de îngrijire a pielii. Citește mai mult ↓

Întrebări frecvente despre LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri

Unde este cel mai ieftin LINIDERM NEUTRADERM Bumbac organic 8 x 10 cm, 180 de dreptunghiuri?
Cel mai mic preț este 26,90 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alte produse de la Liniderm

Vezi toate produsele Liniderm »

Cel mai mic preț 26,90 lei · Liki24

Vezi oferta