Farmaro
Meniu ☰
Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals 

de la Meditrina Plicuri · 60 de plicuri
Fii primul care dă o notă:

Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 182,37 lei. Cel mai ieftin Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

182,37 lei

la Liki24 · 3,04 lei / plic

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (181,39 lei).

vs. media 90 de zile
+0,5%
minim 90 de zile
175,03 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

3,04 lei / plic

182,37 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 182,37 lei min 175,03 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  din ultimele 90 de zile: 175,03 lei.
  • Prețul curent este cu 0,5% peste media ultimelor 90 de zile (181,39 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals 

Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de plicuri.

Ingrediente

• Fiecare plic conține citrat tribazic de potasiu 25 mEq (975 mg), corector de aciditate: acid citric, citrat tribazic de magneziu 5 mEq (60 mg), aromă de portocale, vitamina B6/piridoxina 25 mg • Nu conține clorură de sodiu.

Mod de administrare

• Dizolvați conținutul unui plic LITHOREN în 150 ml de apă • Se păstrează la frigider (2–8 °C) timp de cel puțin 24 de ore.

Atenționări și precauții

• Nu este recomandată utilizarea la pacienții cu hiperpotasemie. Se recomandă precauție în caz de insuficiență cardiacă sau renală, diabet zaharat necontrolat ori deshidratare acută • Nu se utilizează împreună cu diuretice economisitoare de potasiu • Consultați medicul dacă sunteți însărcinată, alăptați sau urmați tratamente medicamentoase • Poate provoca tulburări gastro-intestinale ușoare și/sau diaree, simptome ce pot fi reduse prin administrarea în timpul meselor sau scăderea dozei.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals 

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Supliment alimentar ce contribuie la menținerea unui pH optim al urinei (6,2–6,8). Conține 25 mEq citrat de potasiu, 5 mEq citrat de magneziu și 25 mg vitamina B6 (piridoxină). Beneficii: • Potrivit și pentru pacienții diabetici • Poate contribui la prevenirea formării cristalelor de oxalat și fosfat de calciu • Contribuie la metabolismul normal al proteinelor și glicogenului • Citratul de magneziu poate reduce formarea cristalelor de fosfat de calciu. Prezentare: 2 x 30 plicuri

Întrebări frecvente despre Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals 

Unde este cel mai ieftin Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals ?
Cel mai mic preț este 182,37 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă un plic?
3,04 lei la cel mai bun preț (182,37 lei pentru 60 de plicuri).

Alternative la Lithoren, 2 x 30 plicuri, Meditrina Pharmaceuticals  și alte produse Meditrina

Alte produse de la Meditrina

Vezi toate produsele Meditrina »

Cel mai mic preț 182,37 lei · Liki24

Vezi oferta