- 1 magazin comparat
- Verificat
Longlife Epa & Aur 60 Perle
Longlife Epa & Aur 60 Perle este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 131,81 lei. Cel mai ieftin Longlife Epa & Aur 60 Perle îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
131,81 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (131,06 lei).
- vs. media 90 de zile
- +0,6%
- minim 90 de zile
- 129,07 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Longlife Epa & Aur 60 Perle — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
131,81 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Longlife Epa & Aur 60 Perle comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Longlife Epa & Aur 60 Perle
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 131,81 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
Lichid EPA/DHA 1200mg 200mlVITALS · 200 ml
- Ambalaj
- Lichid · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 189,90 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 94,95 lei / 100 ml
- Aceeași substanță activă
-
Omegabiane EPA, 80 capsule80 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 80 de capsule
- Cel mai bun preț
- 211,52 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 2,64 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
-
Pileje Omegabiane EPA 80 capsulePILEJE · 80 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 80 de capsule
- Cel mai bun preț
- 147,21 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,84 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Longlife Epa & Aur 60 Perle (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Longlife Epa & Aur 60 Perle din ultimele 90 de zile: 129,07 lei.
- Prețul curent este cu 0,6% peste media ultimelor 90 de zile (131,06 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Longlife Epa & Aur 60 Perle
Longlife Epa & Aur 60 Perle este un produs.
Ingrediente
Ulei de pește marin 2000 mg titrat la 75% omega-3 total, din care cel puțin: EPA 40%, DHA 20%; antioxidant (extract natural bogat în tocoferol); înveliș: gelatină, agent de fermitate (glicerol). Cod 0282
Mod de administrare
1-2 perle de două ori pe zi cu apă sau altă băutură, de preferință în timpul meselor.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Longlife Epa & Aur 60 Perle
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Longlife Epa & Aur 60 Perle
- Unde este cel mai ieftin Longlife Epa & Aur 60 Perle?
- Cel mai mic preț este 131,81 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Alternative la Longlife Epa & Aur 60 Perle
Lichid EPA/DHA 1200mg 200ml
VITALS
de la 189,90 lei
Aceeași substanță activă
Omegabiane EPA, 80 capsule
de la 211,52 lei
Aceeași substanță activă
Pileje Omegabiane EPA 80 capsule
PILEJE
de la 147,21 lei
Aceeași substanță activă
Super EPA 1000 Omega-3 Capsule 100 Capsule
de la 100,25 lei
Aceeași substanță activă
NOW FOODS Super Omega EPA 1200 mg 240 capsule
NOW FOODS
de la 167,13 lei
Aceeași substanță activă
Pileje Omegabiane Omegabiane Epa 80 Capsule
PILEJE
de la 118,74 lei
Aceeași substanță activă
GNC Triple Strength EPA 1000mg Mini, General Nutrition Corp | 90 cps
GNC
de la 398,99 lei
2 oferteAceeași substanță activă
Omega-3 QMEGA MoleQlar – 1500 mg EPA + 750 mg DHA | 90 Capsule
MOLEQLAR
de la 249,87 lei
Aceeași substanță activă
Cel mai mic preț 131,81 lei · Liki24
Vezi oferta