- 1 magazin comparat
- Verificat
Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil
Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 210,94 lei. Cel mai ieftin Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
210,94 lei
la Liki24 · 70,31 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 7,5% peste media perioadei (196,22 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +7,5%
- minim 90 de zile
- 174,13 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 70,31 lei / 100 ml |
210,94 lei | 70,31 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil din ultimele 90 de zile: 174,13 lei.
- Prețul curent este cu 7,5% peste media ultimelor 90 de zile (196,22 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil
Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil este un produs. Se prezintă sub formă de loțiune, ambalaj de 300 ml.
Ingrediente active
Uleiul de argan are proprietati calmante care vor restabili netezimea parului, facandu-l usor de pieptanat si coafat. Catifeleaza firele de par. Tilia Tomentosa Bud Extract (extract din muguri de tei): protejeaza parul de factorii UV si de umiditate, lasand parul hidratat si matasos. Untul de argan are efect nutritiv, hidrateaza in profunzime, are efect reparator asupra varfurilor si fibrei capilare deteriorate; este un bun filtru natural UV.
Mod de utilizare
Se aplica o cantitate mica pe parul umed inainte de coafat. Coafati dupa dorinta. Utilizati ca un tratament leave-in si a doua zi pentru improspatare.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil
- Unde este cel mai ieftin Lotiune pentru netezire Smoothing Lotion, 300 ml, Moroccanoil?
- Cel mai mic preț este 210,94 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 70,31 lei la cel mai bun preț (210,94 lei pentru 300 ml).
Alte produse de la MOROCCANOIL
Vezi toate produsele MOROCCANOIL »Cel mai mic preț 210,94 lei · Liki24
Vezi oferta