Farmaro
Meniu ☰
LYRANDA comprimate masticabile 15 buc. — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

LYRANDA comprimate masticabile 15 buc.

Comprimate · 15 comprimate
Fii primul care dă o notă:

LYRANDA comprimate masticabile 15 buc. este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 60,56 lei. Cel mai ieftin LYRANDA comprimate masticabile 15 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

60,56 lei

la Liki24 · 4,04 lei / comprimat

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (60,57 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
60,56 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri LYRANDA comprimate masticabile 15 buc. — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

4,04 lei / comprimat

60,56 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru LYRANDA comprimate masticabile 15 buc. (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 60,63 lei min 60,56 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru LYRANDA comprimate masticabile 15 buc. din ultimele 90 de zile: 60,56 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (60,57 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este LYRANDA comprimate masticabile 15 buc.

LYRANDA comprimate masticabile 15 buc. este un produs. Ambalajul conține 15 comprimate.

Text producător Descriere LYRANDA comprimate masticabile 15 buc.

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

* Eficient atât preventiv, cât și în cazuri acute împotriva virusurilor herpetice * cu zinc și aminoacizi * Administrarea imediată previne erupțiile herpetice

Întrebări frecvente despre LYRANDA comprimate masticabile 15 buc.

Unde este cel mai ieftin LYRANDA comprimate masticabile 15 buc.?
Cel mai mic preț este 60,56 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă un comprimat?
4,04 lei la cel mai bun preț (60,56 lei pentru 15 comprimate).

Alternative la LYRANDA comprimate masticabile 15 buc.

LYRANDA comprimate masticabile 20 buc.

LYRANDA comprimate masticabile 20 buc.

de la 108,19 lei

Același tip de produs · aceeași formă

LYRANDA comprimate masticabile 28 buc.

LYRANDA comprimate masticabile 28 buc.

de la 113,32 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Cel mai mic preț 60,56 lei · Liki24

Vezi oferta