Farmaro
Meniu ☰
Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml

de la Neera Sirop · 500 ml
Fii primul care dă o notă:

Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 140,77 lei. Cel mai ieftin Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

140,77 lei

la Liki24 · 28,15 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (140,82 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
140,77 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

28,15 lei / 100 ml

140,77 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 140,82 lei min 140,77 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml din ultimele 90 de zile: 140,77 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (140,82 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml

Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml este un produs. Se prezintă sub formă de sirop, ambalaj de 500 ml.

Text producător Descriere Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Siropul natural de copac Neera de la Madal Bal, 500 ml, este un amestec realizat cu atenție de sirop de arțar pur, de grad C, de la arțar de zahăr canadian „Bird's Eye” și siropuri de palmier provenite de la specii de palmier selectate originare din Asia de Sud-Est. Dezvoltată în Elveția, această formulă combină metodele tradiționale de producție cu angajamentul față de calitate și originea naturală a materiilor prime. Neera Natural Tree Syrop – Caracteristici cheie • Produs 100% natural – contine diverse tipuri de sirop de palmier si sirop de artar Ptasie Oko C+. • Fără zahăr adăugat – conține doar zaharuri naturale. • Nu conține conservanți. • Produs pasteurizat – nu necesită refrigerare înainte de deschidere. Cum se face siropul natural din copacii Madal Bal Neera? Siropul Neera este produs folosind doar cea mai pură seva din copaci maturi, sănătoși și atent selecționați, care cresc în medii naturale nepoluate . Întregul proces de recoltare și prelucrare se desfășoară cu o grijă excepțională, în conformitate cu principiile dezvoltării durabile și cu respectul față de comunitățile locale. • Siropul de arțar de gradul C este cel mai închis și mai bogat în minerale, obținut din arțari de zahăr din soiul „Ochi de pasăre” care au cel puțin 40 de ani. Acești copaci produc seva doar pentru o perioadă scurtă - 4 până la 6 săptămâni, în martie și aprilie. În acest timp, în ciuda condițiilor dificile, cum ar fi zăpada, seva este colectată zilnic și transportată la o instalație unde este încălzită încet până la o consistență siropoasă. Pentru a obține 1 litru de produs finit, sunt necesari 40–50 de litri de seva proaspătă – exact aceeași cantitate pe care o produce un copac într-un an întreg. • Siropurile de palmier sunt făcute din mai multe specii de palmieri, inclusiv palmierii de cocos, Arenga și Kitul din pădurile tropicale, palmierul Nipah din zonele umede și palmierul Palmyra din nordul Sri Lanka. Producția de sirop implică tăierea zilnică a inflorescențelor înainte ca acestea să devină fructe, ceea ce permite obținerea celui mai pur suc. Acest suc este apoi încălzit ușor pentru a preveni fermentarea și a obține consistența dorită a siropului. Madal Bal lucrează exclusiv cu ferme mici, de familie, care utilizează metode de producție dezvoltate și monitorizate de specialiști elvețieni. Deși această metodă de producție este mai pretențioasă și mai costisitoare decât agricultura industrială, ea asigură un produs de cea mai înaltă calitate și sprijină dezvoltarea comunităților locale și a întreprinderilor mici, de familie. Siropul natural Neera Madal Bal din arborele Neera Madal Bal este o compoziție unică, cu o aromă blândă și utilizare versatilă. Amestecat cu apă și suc de lămâie în proporții potrivite, creează o băutură unică. Produsul este disponibil într-un recipient metalic practic de 500 ml. Ajunge la Neera Madal Bal Sirop natural de copac și descoperă o combinație unică de gust, calitate și valoare nutritivă care îți va diversifica dieta într-un mod natural.

Întrebări frecvente despre Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml

Unde este cel mai ieftin Madal Bal Neera, sirop natural de copac, 500 ml?
Cel mai mic preț este 140,77 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
28,15 lei la cel mai bun preț (140,77 lei pentru 500 ml).

Cel mai mic preț 140,77 lei · Liki24

Vezi oferta