Farmaro
Meniu ☰
Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule

Capsule · 7 capsule
Fii primul care dă o notă:

Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 88,19 lei. Cel mai ieftin Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

88,19 lei

la Liki24 · 12,60 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (90,35 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−2,4%
minim 90 de zile
88,19 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

12,60 lei / capsulă

88,19 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 92,04 lei min 88,19 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule din ultimele 90 de zile: 88,19 lei.
  • Prețul curent este cu 2,4% sub media ultimelor 90 de zile (90,35 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule

Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule este un produs. Ambalajul conține 7 capsule.

Text producător Descriere Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Complex unic de magneziu 7 pentru o absorbție rapidă și eficientă Magneziul este un nutrient esențial implicat în aproximativ 600 de procese diferite din organism. Joacă un rol semnificativ în transmiterea impulsurilor nervoase și asigură o bună funcționare a nervilor și mușchilor. Magneziul este esențial pentru reglarea ciclului somn-veghe și, prin urmare, este deosebit de important pentru sănătatea somnului. Promovează relaxarea mușchilor și a corpului în ansamblu. Magneziul are un efect calmant și stabilizator asupra psihicului și poate ajuta la îmbunătățirea rezistenței la stres. Magneziul este implicat în reglarea neurotransmițătorilor precum serotonina, care sunt responsabili pentru starea de spirit. Magneziul este esențial pentru buna funcționare a întregului sistem muscular, inclusiv a mușchiului inimii. Este la fel de important pentru mineralizarea și creșterea osoasă. În plus, magneziul susține metabolismul energetic în celule și este implicat în sinteza proteinelor și stabilitatea ADN-ului. Deoarece organismul nostru nu poate produce singur magneziu, este important să consumăm suficient prin dietă sau suplimente. Alimentele deosebit de bogate în magneziu includ nucile, semințele și leguminoasele. 7 compuși organici de magneziu într-o capsulă Magnesium Hevert Organic 7 este o combinație perfect echilibrată de șapte compuși organici de magneziu. Acest complex unic conține 100 mg de magneziu în fiecare capsulă, inclusiv citrat de magneziu, malat de magneziu, bisglicinat de magneziu, taurat de magneziu, lactat de magneziu, L-lizinat de magneziu și L-ascorbat de magneziu. Capsulele permit un dozaj individual; un aport recomandat este de 1 până la 4 capsule pe zi, ideal distribuite pe parcursul zilei. Magnesium Hevert Organic 7 în sticlă sustenabilă este vegan, fără zahăr, lactoză și gluten și este fabricat în Germania. Magneziu organic – biodisponibilitate mai bună și bine tolerat Magneziul legat organic oferă mai multe avantaje în comparație cu compușii anorganici de magneziu, cum ar fi oxidul de magneziu. Unul dintre principalele beneficii este biodisponibilitatea sa superioară. Compușii organici de magneziu, precum cei găsiți în Magnesium Hevert Organic 7 , sunt mai ușor absorbiți și utilizați de organism. În plus, compușii organici sunt în general mai bine tolerați și cauzează mai puține probleme gastrointestinale, cum ar fi diareea sau greața, care pot fi asociate cu preparatele anorganice. Per total, magneziul organic este alegerea perfectă pentru persoanele care doresc să își crească aportul de magneziu, prioritizând în același timp o bună tolerabilitate. Aplicație Adulți și adolescenți cu vârsta de 15 ani și peste: Luați 1 până la 4 capsule zilnic cu suficient lichid, după cum este necesar. Copii cu vârsta de 12 ani și peste: Luați 1 până la 2 capsule zilnic. Capsulele trebuie administrate pe parcursul zilei.

Întrebări frecvente despre Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule

Unde este cel mai ieftin Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule?
Cel mai mic preț este 88,19 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
12,60 lei la cel mai bun preț (88,19 lei pentru 7 capsule).

Alternative la Magneziu Hevert Organic 7 Capsule 120 Capsule

Cel mai mic preț 88,19 lei · Liki24

Vezi oferta