Farmaro
Meniu ☰
Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5 — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5

Fii primul care dă o notă:

Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5 este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 29,82 lei. Cel mai ieftin Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5 îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

29,82 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 3,9% peste media perioadei (28,69 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+3,9%
minim 90 de zile
27,61 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5 — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

29,82 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5 (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 29,82 lei min 27,61 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5 din ultimele 90 de zile: 27,61 lei.
  • Prețul curent este cu 3,9% peste media ultimelor 90 de zile (28,69 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5

Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5 este un produs.

Text producător Descriere Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Indicații: Mănuși chirurgicale sterile. Elasticitatea și flexibilitatea lor previn ruperea și deteriorarea. Conținutul scăzut de proteine solubile din latex reduce riscul de alergii. O pereche, mărimea 6,5

Întrebări frecvente despre Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5

Unde este cel mai ieftin Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5?
Cel mai mic preț este 29,82 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.

Alternative la Mănușă chirurgicală din pluș mărimea 6.5

Cel mai mic preț 29,82 lei · Liki24

Vezi oferta