Farmaro
Meniu ☰
Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2 — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2

Fii primul care dă o notă:

Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2 este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 40,74 lei. Cel mai ieftin Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2 îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

40,74 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (40,74 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
40,74 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2 — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

40,74 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2 (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

40,74 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2 din ultimele 90 de zile: 40,74 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (40,74 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2

Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2 este un produs.

Text producător Descriere Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Soarta întortocheată a fiului perspicacelui cizmar nu se liniștește; dimpotrivă, se trezește din nou prins în coconul conspiratorilor. Trista aleatorietate a evenimentelor, unde cadavrele sunt o întâmplare zilnică, nu lasă loc pentru observație pasivă. Aceasta necesită acțiune imediată! Trebuie să fii vigilent, să asculți cu atenție și să urmărești îndeaproape ziarele zilnice. Varșovia între știință și artă Primul balon Kuparenka va începe să plutească deasupra orașului. Turiștii vin să audă muzica lui Hoffmann cum preia sălile de concert. Inovațiile tehnice își vor dovedi valoarea, surprinzându-i pe locuitorii Varșoviei.

Întrebări frecvente despre Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2

Unde este cel mai ieftin Marinar aerian. Ucenicul artizanului. Volumul 2?
Cel mai mic preț este 40,74 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 40,74 lei · Liki24

Vezi oferta